Taksim E Metro Ile Nasıl Gidilir?

Taksim’e hangi metro gider?

Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim ‘ e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

Taksim Yenikapı Metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Kadıköy Taksim metro ile nasıl gidilir?

1 – Kadıköy’den Taksim’e metrobüs+ metro ile gitmek için; Zincirlikuyu durağına gelindiğinde inilir, metro bağlantı yolu kullanılarak Yenikapı-Hacıosman metro hattının Gayrettepe durağına yürüyerek geçilir. Burada Yenikapı yönüne binilir ve Gayrettepe durağından sonra bu yöndeki 3. durak olan Taksim durağına ulaşılır.

Marmaray ile Taksim’e nasıl gidilir?

Marmaray ile ulaşım sağlayacaksanız; Yenikapı durağında indikten sonra, M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak, Şişhane ya da Taksim duraklarında inebilirsiniz. Ayrıca, Sirkeci durağında inerseniz; Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanarak da aktarma yapmanız gerekmektedir.

Taksim Meydana hangi otobüs gider?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 129T, 32T, 37T, 54E, 66, 80T, 93T, DT1, SG-2.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  • Metro: M2.
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D-61.
You might be interested:  Forum Istanbul Hangi Metro Istasyonunda?(EN iyi 5 ipucu)

Yenibosna metro taksime gider mi?

Hangi Metro hatları 73 Yenibosna Metro – Taksim yakınından geçiyor? Bu Metro hatları 73 Yenibosna Metro – Taksim yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Maslak Yenikapı Metro ile kaç dakika?

Yön: Hacıosman → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 29 dk Hat Özeti: Hacıosman, Darüşşafaka, Atatürk Oto Sanayi, İtü Ayazağa, Sanayi, 4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Şişhane, Haliç, Vezneciler, Yenikapı M2 metro hattı (Hacıosman → Yenikapı ) arası 4 güzergah içeriyor.

Hacıosman Taksim Metro arası kaç dakika?

İnşaatı tamamlanan Hacıosman metro istasyonu hizmete girdi. İstasyon’un açılmasıyla birlikte Hacıosman – Taksim arası mesafe 24 dakikaya düştü. İnşaatı ve teknik çalışmaları tamamlanan Hacıosman istasyonuna yolculu seferler başladı.

Metro ile Karaköye nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Kartal metro ile taksime nasıl gidilir?

Kartal -Kadıköy metrosu ile Kadıköy rıhtıma ulaştıktan sonra Kadıköy’den Taksim’e vapur ile gitmenin diğer bir yöntemi yine Kadıköy rıhtımdan kalkan Kabataş vapuruna binmektir. Kabataş’ta indikten sonra Taksim -Kabataş Füniküler hattı kullanılarak, üç dakikada ulaşılabilir.

Kadıköy Taksim dolmuş kaça kadar?

DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattı ( Taksim ), Kadıköy durağından başlayıp Taksim -2 durağına gidene kadar 16 duraktan geçiyor. DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Gebze Marmaray hattı nereye kadar gidiyor?

Marmaray banliyö trenleri Gebze -Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze -Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

You might be interested:  Passenger Card Metro Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Marmaray ile Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Marmaray ile Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Marmaray ile Beyoğlu ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ulaşım aracı ile Beyoğlu ‘ na gitmek isterseniz, Yenikapı durağında inmeli ve M2 Yenikapı metro bağlantısı ile aktarma yapmalısınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *