Tavşantepe Metro Durağı Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Tavşantepe metrodan tuzlaya nasıl gidilir?

Metro ile Tuzla’ya ulaşım sağlamak isterseniz, kullanabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattıdır. Metro ile Tavşantepe durağında indikten sonra; KM13 no’lu Tuzla- Pendik Metro otobüs hattına aktarma yaparak Tuzla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tavşantepe metro hangi semtte?

Tavşantepe Metrosu 40.882397 enlem ve 29.246693 boylamda yer almaktadır. Pendik ilçesine bağlıdır. Tavşantepe Metrosu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tavşantepe Metrosu posta kodu 34890.

M4 metro nereye gidiyor?

M4 metro hattının ilk durağı Kadıköy olup son durağı Tavşantepe durağıdır. M4 (Kadıköy‎→Tavşantepe), her gün çalışıyor. Ek bilgi: M4 hattında 19 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 39 dakika.

Kadıköy Tavşantepe metro hattı nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tavşantepe Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 14DK, 15BK, 16D, 19EK, 4.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Tuzla’ya metro gidiyor mu?

Tuzla ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı, M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattıdır. Dilerseniz, Kartal metro durağında indikten sonra KM12 Tuzla Deniz Harp Okulu- Kartal Metro ya da 132 T Tepeören- Kartal Metro otobüs hatlarına aktarma yaparak da Tuzla ‘ya gidebilirsiniz.

You might be interested:  Hacıosman Metro Durağı Hangi Mahallede?(Çözünme)

Tavşantepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tavşantepe yakınından geçiyor: 130Ş, 16A, E-9, KM13, KM23, KM24.

Pendik metro istasyonu hangi mahallede?

Pendik Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M4 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Pendik ‘in Bahçelievler mahallesinde D 100 karayolu üzerinde Pendik Kavşağı’nda yer almaktadır.

Tavşantepe Metro Sabiha Gökçen arası kaç km?

Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı’nda çalışmalar devam ediyor. 7.40 kilometre uzunluğunda olacak olan metro hattının 2021 yılında açılması planlanıyor. Pendik ilçesine hizmet verecek olan Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı, saatte tek yönde 70 bin yolcuya hizmet verecek.

Kadıköy Tavşantepe metrosu ne zaman yapıldı?

Kadıköy ve Ayrılıkçeşme istasyonları ve istikameti hariç, hat tamamen D-100 Karayolu’nun altından gider. 17 Ağustos 2012 tarihinde Kadıköy – Kartal, 10 Ekim 2016 tarihinde Kartal – Tavşantepe uzatması hizmete girmiştir. M4 hattı 31,2 kilometre (19,4 mi) uzunluğu ile İstanbul ‘daki mevcut en uzun metro hattıdır.

Maltepe Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

Pendik Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Metro Durakları 2022 Kadıköy – Tavşantepe metrosunda toplamda 19 durak yer almaktadır.

Tavşantepe Metro Kadıköy kaç dakika?

Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy – Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak. Metronun ilk seferinde Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, belediye personeli ve vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı.

Kadıköy metro nerelere gidiyor?

Kadıköy Tavşantepe Metro Durakları

 • Kadıköy.
 • Ayrılık Çeşmesi.
 • Acıbadem.
 • Ünalan.
 • Göztepe.
 • Yenisahra.
 • Kozyatağı
 • Bostancı

Kadıköye Marmaray ile nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

You might be interested:  Kartal Kaynarca Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Marmaray ile Pendik nasıl gidilir?

Marmaray’dan Pendik hızlı tren istasyonuna nasıl gidilir? Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi İstasyonu’na gidin (son durak) Pendik Gar’dan hareket eden ilk trene (06:15) yolcu taşımak üzere Kadıköy- Pendik hattında 16 hat numaralı İETT otobüs seferleri başlamıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *