Tavşantepe Metro Istasyonu Nerede?(Doğru cevap)

Tavşantepe metro hangi semtte?

Tavşantepe Metrosu 40.882397 enlem ve 29.246693 boylamda yer almaktadır. Pendik ilçesine bağlıdır. Tavşantepe Metrosu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tavşantepe Metrosu posta kodu 34890.

Tavşantepe metrodan tuzlaya nasıl gidilir?

Metro ile Tuzla’ya ulaşım sağlamak isterseniz, kullanabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattıdır. Metro ile Tavşantepe durağında indikten sonra; KM13 no’lu Tuzla- Pendik Metro otobüs hattına aktarma yaparak Tuzla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Tavşantepe metro hattı nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tavşantepe Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 14DK, 15BK, 16D, 19EK, 4.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Pendik metro istasyonu hangi mahallede?

Pendik Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M4 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Pendik ‘in Bahçelievler mahallesinde D 100 karayolu üzerinde Pendik Kavşağı’nda yer almaktadır.

Tavşantepe Metro Sabiha Gökçen arası kaç km?

Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı’nda çalışmalar devam ediyor. 7.40 kilometre uzunluğunda olacak olan metro hattının 2021 yılında açılması planlanıyor. Pendik ilçesine hizmet verecek olan Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı, saatte tek yönde 70 bin yolcuya hizmet verecek.

You might be interested:  Esenyurt Metro Durağı Nerede Olacak?(Mükemmel cevap)

Kadıköy Tavşantepe metrosu ne zaman yapıldı?

Kadıköy ve Ayrılıkçeşme istasyonları ve istikameti hariç, hat tamamen D-100 Karayolu’nun altından gider. 17 Ağustos 2012 tarihinde Kadıköy – Kartal, 10 Ekim 2016 tarihinde Kartal – Tavşantepe uzatması hizmete girmiştir. M4 hattı 31,2 kilometre (19,4 mi) uzunluğu ile İstanbul ‘daki mevcut en uzun metro hattıdır.

Tuzla’ya metro gidiyor mu?

Tuzla ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı, M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattıdır. Dilerseniz, Kartal metro durağında indikten sonra KM12 Tuzla Deniz Harp Okulu- Kartal Metro ya da 132 T Tepeören- Kartal Metro otobüs hatlarına aktarma yaparak da Tuzla ‘ya gidebilirsiniz.

Tavşantepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tavşantepe yakınından geçiyor: 130Ş, 16A, E-9, KM13, KM23, KM24.

Tavşantepe metrodan Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’na Kadıköy- Tavşantepe Metrosundan Ulaşım. Kadıköy – Tavşantepe M4 metrosundan havalimanına ulaşabilmek için Soğanlık durağında inip 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binin. Bu otobüsler Kadıköy- Tavşantepe metrosuyla Sabiha Gökçen ‘i bağlıyor.

Kadıköy metro nerelere gidiyor?

Kadıköy Tavşantepe Metro Durakları

 • Kadıköy.
 • Ayrılık Çeşmesi.
 • Acıbadem.
 • Ünalan.
 • Göztepe.
 • Yenisahra.
 • Kozyatağı
 • Bostancı

Kadıköy Tavşantepe metro ne kadar sürüyor?

Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca ( Tavşantepe ) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor. Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy – Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak.

Kadıköye Marmaray ile nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Pendik hangi metro gider?

Metro ile Pendik ‘e Nasıl Gidilir? Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Optimum Metro Hangi Durak?(Mükemmel cevap)

Pendik Metro nereye kadar gidiyor?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı’nın hizmete alınmasıyla; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26,2 km’ye, istasyon sayısı ise 19’a ulaşacak. Böylece; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki yolculuk süresi 38,5 dakikaya inecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *