Tavşantepe Metro Nasıl Gidilir?(Soru)

Tavşantepe metrodan tuzlaya nasıl gidilir?

Metro ile Tuzla’ya ulaşım sağlamak isterseniz, kullanabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattıdır. Metro ile Tavşantepe durağında indikten sonra; KM13 no’lu Tuzla- Pendik Metro otobüs hattına aktarma yaparak Tuzla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tavşantepe metro hangi semtte?

Tavşantepe Metrosu 40.882397 enlem ve 29.246693 boylamda yer almaktadır. Pendik ilçesine bağlıdır. Tavşantepe Metrosu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tavşantepe Metrosu posta kodu 34890.

Tavşantepe den Gebze’ye Nasıl Gidilir?

Tavşantepe ‘de metrodan inip Marmaray’a geçmeniz gerekiyor. Marmaray’ın Aydıntepe İstasyonu’na KM12 veya 500L veya 130Ş veya KM10 veya 500T veya KM13 veya 130A İETT otobüsleri ile geçebilirsiniz. Aydıntepe’de Marmaraya binip Gebze ‘de inebilirsiniz.

Kadıköy Tavşantepe metro hattı nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tavşantepe Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 14DK, 15BK, 16D, 19EK, 4.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Tuzla’ya metro gidiyor mu?

Tuzla ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı, M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattıdır. Dilerseniz, Kartal metro durağında indikten sonra KM12 Tuzla Deniz Harp Okulu- Kartal Metro ya da 132 T Tepeören- Kartal Metro otobüs hatlarına aktarma yaparak da Tuzla ‘ya gidebilirsiniz.

You might be interested:  Axis Avm Metro Hangi Durak?

Tavşantepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tavşantepe yakınından geçiyor: 130Ş, 16A, E-9, KM13, KM23, KM24.

Pendik metro istasyonu hangi mahallede?

Pendik Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M4 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Pendik ‘in Bahçelievler mahallesinde D 100 karayolu üzerinde Pendik Kavşağı’nda yer almaktadır.

Tavşantepe Metro Sabiha Gökçen arası kaç km?

Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı’nda çalışmalar devam ediyor. 7.40 kilometre uzunluğunda olacak olan metro hattının 2021 yılında açılması planlanıyor. Pendik ilçesine hizmet verecek olan Sabiha Gökçen Havalimanı- Tavşantepe Metro Hattı, saatte tek yönde 70 bin yolcuya hizmet verecek.

Kadıköy Tavşantepe metrosu ne zaman yapıldı?

Kadıköy ve Ayrılıkçeşme istasyonları ve istikameti hariç, hat tamamen D-100 Karayolu’nun altından gider. 17 Ağustos 2012 tarihinde Kadıköy – Kartal, 10 Ekim 2016 tarihinde Kartal – Tavşantepe uzatması hizmete girmiştir. M4 hattı 31,2 kilometre (19,4 mi) uzunluğu ile İstanbul ‘daki mevcut en uzun metro hattıdır.

Gebzeden izmite hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hat 400 Gebze – İzmit yakınından geçiyor: 200, 250G, 402.

Gebze metro nereye kadar gidiyor?

Gebze Metrosu İstasyonları Kocaeli’deki ilk metro, Darıca sahili ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) arasında yapılacak. Çift hatlı olarak planlanan metronun uzunluğu 14.6 km. uzunluğunda olacak ve bu güzergahta 12 istasyon bulunacak.

Çayırova hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çayırova Belediyesi yakınından geçiyor: 133M, 552, 553, 559, 562.

Kadıköy metro nerelere gidiyor?

Kadıköy Tavşantepe Metro Durakları

 • Kadıköy.
 • Ayrılık Çeşmesi.
 • Acıbadem.
 • Ünalan.
 • Göztepe.
 • Yenisahra.
 • Kozyatağı
 • Bostancı

Kadıköy Tavşantepe metro ne kadar sürüyor?

Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca ( Tavşantepe ) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor. Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy – Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak.

You might be interested:  Metro Ile Levente Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Kadıköye Marmaray ile nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *