Tepe Prime Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Tepe Prime hangi metro durağı?

Bu Metro hatları Tepe Prime yakınından geçiyor: M1-M2-M3.

Mahall Ankara Hangi metro durağı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Mahall Ankara konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bilkent durak, Yenimahalle içindeki Mahall Ankara konumuna en yakındır.

Tepe Prime da neler var?

Tepe Prime ‘da bir cafeye gidip oturduğunuzda kendinizi Avrupa ülkesindeki bir caddede oturmuş eğleniyor gibi hissedebilirsiniz.

  • Adım Bistro.
  • Tilma Boutique House.
  • Şilingir Meyhane.
  • Hayat Bir Sahne.
  • Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu.
  • Ziverbey Cafe Restaurant.
  • Assos Meyhane.
  • Kalispera.

Tepe Prime ne iş yapar?

Tepe Prime Avenue’da eğlence ve kültür ürünlerini tüketici ile buluşturan D&R, Gratis, Eczane, Ezgi Çiçekçilik, Tabacco Shop, Prime Kurutemizleme, Saks Kuaför, Odeabank ve Migros gibi günlük ihtiyaçlara cevap verecek mağazalar da bulunuyor.

Tepe Prime hangi ilçede?

Tepe Prime 39.908756 enlem ve 32.755238 boylamda yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlıdır.

Maidan Ankara Hangi metro durağı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Maidan Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bilkent durak, Yenimahalle içindeki Maidan Avm konumuna en yakındır. 5

Mahall Ankara hangi ilçede?

Çankaya’da hemen teslim ev ve ofislerAnkara, Çankaya ilçesinin hemen teslim projelerinden ‘ Mahall Ankara ‘, karma konsepti ile dikkat çekiyor. Türkerler İnşaat imzası ile 40.628 metrekarelik arsa alanında inşa edilen proje, Ankara -Eskişehir yolu üzerinde Dumlupınar Bulvarı’nda yükseliyor.

You might be interested:  Esenler Otogara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Mahal hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Mahal konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kızılay durak, Çankaya içindeki Mahal konumuna en yakındır.

Tepe Prime kim yaptı?

İhsan Doğramacı yaklaşık yüzyıllık yaşamını çocuklara, gençlere ve tüm insanlığa adamıştır.

Tepe Prime ne demek?

eskişehir yolunu tıkamak,trafiği felç etmek amacıyla yapılmakta olan yeni yapı. sanılanın aksine alışveriş merkezi falan değildir. iş merkezi olacak blokların altında, yalnızca zemin katta, küçük çapta restaurantlar, cafeler, banka şubeleri vs. olacaktır.

Tepe Prime kaç blok?

İki ayrı bloktan oluşan ofis yapıları on sekiz ve on dokuz katlı olarak tasarlanmıştır.

Tepe Prime ne zaman yapıldı?

Tepe İnşaat’ın Ankara ‘daki ofis projesi olan Tepe Prime Avenue, 2 Ekim 2011 tarihinde Cem Adrian ve Ozan Doğulu konserleriyle açıldı.

Tepe Prime kaç katlı?

Tepe İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve Ankara ‘da yaşamın nabzını tutan Tepe Prime Avenue birbirinden bağımsız 10 katlı Residence ile 18 ve 19 katlı Business bloklarından oluşuyor. 92.750m2 kapalı inşaat alanına sahip Tepe Prime ‘da toplam 217 ofis ve gerektiğinde konut olarak da kullanılabilen 100 adet business

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *