Tt Arena’Ya Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

TT Arenaya Metro ile nasil gidilir?

TÜRK TELEKOM ARENA’YA NASIL GİDİLİR? M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binilir, Ünalan istasyonunda inilir. Ünalan M4 metro istasyonundan Uzunçayır metrobüs hattına aktarma yapılır. Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim – Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır.

Türk Telekom Arena hangi metro durağı?

METRO ‘YLA ULAŞIM Taraftarlar, Şişhane-Taksim-Darüşşafaka hattını kullanarak, 4. Levent’ten sonra gelen Sanayi durağında inip, Arena ‘ya giden metroya binerek stada ulaşabilir. Maç günlerinde, her iki dakikada bir kalkacak metrolarla, saatte 25 bin kişi Türk Telekom Arena ‘ya gidebilir.

Türk Telekom Arena Stadı hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu’na yaklaşık 35-40 km uzaklıkta.

Türk Telekom Arena nasıl gidilir?

Stada en kolay ve en pratik ulaşım yolu Metro. Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak Sanayi Mahallesi Metro durağında inilir. Buradan Seyrantepe Metro Hattına aktarma yapılarak Stada ulaşım sağlanır.

Izmir Arena otobüsle nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Arena adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 515, 543, 77, 912, 921.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.

Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 122C, 141M, 251, 27T, 32M, 41AT, 522, 59R.
  2. Metro: M2, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.
You might be interested:  Esenlerden Esenyurta Metro Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Galatasaray Müzesi ne zaman açık?

Galatasaray Müze Duyuru Stadyum Müzemiz, Pazartesi ve iç saha maç günleri hariç 10:00-17:00 saatleri arasında ziyarete açıktır. Stadyum turumuz, pandemi nedeniyle sadece tribün olarak yapılacaktır. YETİŞKİN: 45 TL

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı nerede?

Üsküdar istasyonundan Marmaray’a binilir, Yenikapı istasyonunda inilir. Yenikapı istasyonundan T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapılır, Kabataş istasyonunda inilir. Kabataş istasyonundan F1 Taksim – Kabataş Füniküler hattına aktarma yapılır, Taksim istasyonunda inilir.

Türk Telekom Arena hangi ilçede?

O dönem İstanbul Şişli’ye bağlı olan günümüzde ise Sarıyer sınırlarında bulunan birbiri ardına dizili üç tepeden Şişli Belediyesince adı Aslantepe olarak değiştirilen 120 dönümlük tepeye inşa edilen Türk Telekom Arena 15 Ocak 2011’de açıldı.

Arena Stadı nerededir?

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu 41.102222 enlem ve 28.989641 boylamda yer almaktadır. Şişli ilçesine bağlıdır. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu posta kodu 34396.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *