Tüyap’A Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

Metrobüs ile Tüyap a nasil gidilir?

TÜYAP’A NASIL GİDİLİR? Metrobüs: Anadolu Yakasından Söğütlüçeşme Avcılar 34AS ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak, Avrupa yakasından Zincirlikuyu – Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek Tüyap’ kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüyap Metrobüs hangi durak?

34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak son durakta indiğinizde Tüyap ‘a ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile Tüyap a nasıl gidilir?

Marmarayla önce Yenikapı durağına git. Ordan aktarmayla Havalimanı metro hattına binersin. Merter metro durağından metrobüse aktarma yaparsın. Son durakta da Tüyap a gidersin.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine Nasıl Gidilir?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ‘ne 303, 304, 400, 401, 401T, 402, 403, 404, 448 No’lu İETT otobüsleri ile ulaşım mümkün. Yenibosna’dan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ‘ne kadar olan E-5 karayolu üzerindeki durakların herhangi birinden binerek de alana ulaşabilirsiniz.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Beylikdüzü metrobüs nereye kadar gidiyor?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır.

You might be interested:  Dudullu Bostancı Metro Ne Zaman Bitecek?(Mükemmel cevap)

Beylikdüzü TÜYAP a nasıl gidilir?

TÜYAP’a metrobüsle nasıl gidilir: Beylikdüzü ‘nde yer alan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezine, metrobüsün Söğütlüçeşme – Beylikdüzü hattını kullanarak gidebilirsiniz. Beylikdüzü TÜYAP durağında (son durak) inip çok az bir mesafe yürüyerek, alana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esenyurt TÜYAP a nasıl gidilir?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Tüyap Fuar adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 401, 429A, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HT29.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: BL – 100, MİNİBÜS: BL – 101.

TÜYAP fuarı iptal mi?

Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

Beylikdüzü’ne giden metro?

Beylikdüzü ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Beylikdüzü ‘ne metro ile gitmek isterseniz; M1 Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanarak aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüyap Bursa hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi yakınından geçiyor: 18, 92/B, 95/B, 97/B.

Tüyap Fuar Merkezi hangi ilçede?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü / İstanbul.

Tüyap Tan havalimanına nasıl gidilir?

Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45- 55 dakika civarındadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *