Uniq Hall Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Uniq Hall e nasıl gidilir?

M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanarak, İTÜ Ayazağa Durağı’nde indikten sonra ‘Plazalar’ çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ İstanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz. Yürüyerek gelmeyi tercih edenler için, kompleksin metro çıkışından uzaklığı 10 dakikadır.

Uniq açık havaya nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden UNIQ Açık Hava Sahnesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 41AT, 41E, 47L, 48L, 500T, 59RS.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.

UNIQ İstanbul hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları UNIQ İstanbul yakınından geçiyor: 41E, 47L, 500T, 59RS.

UNIQ İstanbul hangi metro durağı?

Metro ile — M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanarak, İTÜ Ayazağa Durağı ‘nda indikten sonra ‘Plazalar’ çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ İstanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Winter Tales nerede?

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

Uniq istanbul kime ait?

Maslak’taki UNIQ İstanbul ‘un yeni yönetimini Filistin asıllı Allan Bilal aldı. TürkMall imzası ile 100 milyon Euro’ya İstanbul Maslak’ta hayata geçirilen kültür sanat merkezi UNIQ İstanbul kapılarını 2014 yılında açtı.

Uniq istanbul konser nerede?

“Maximum Uniq Açıkhava” Maslak’ta, şehrin kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş, ayrıcalıklı ortamında, sanatseverleri birbirinden keyifli ve eğlenceli kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturuyor.

Maximum uniq Box nerede?

Her etkinliğe göre yeniden özel olarak tasarlanabilme özelliğine sahip olan mekanın zengin ikram menüsü de etkinliğe özel tasarlanıyor. “ UNIQ Box ” İstanbul’un kalbinde, Uniq İstanbul, Maslak’da.

You might be interested:  Mahmutbey Metro Nasıl Gidilir?

Uniq istanbul Hangi mağazalar var?

Mağazalar

 • Man Cave.
 • Isabel Abbey.
 • Dry Clean Kuru Temizleme.
 • Migros.
 • UNIQ Eczane.
 • Tırtıl Kids.
 • Toyzz Shop.
 • Sample Terzi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *