Üsküdar Metro Istasyonu Nerede?(Doğru cevap)

Üsküdar’da metro var mi?

M5 Üsküdar -Çekmeköy Hattı, Anadolu Yakası’nın ikinci metro hattı olup, Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro hattıdır. Hat, Üsküdar Meydanı’ndan başlayarak, Ümraniye ilçe merkezinden geçmekte ve Çekmeköy Meydanında son bulmaktadır.

Üsküdar metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üsküdar metro istasyonu yakınından geçiyor: 11T, 11Ü, 11ÜS, 2, 320A.

Madenler Üsküdar metro kaç dk?

Yön: Çekmeköy → Üsküdar Duraklar: 16 Yolculuk Süresi: 30 dk Hat Özeti: Çekmeköy, Necip Fazıl, Dudullu, Lise, Altınşehir, Ihlamurkuyu, Çakmak, Yamanevler, Çarşı, Ümraniye, Bulgurlu, Kısıklı, Altunizade, Bağlarbaşı, Fıstıkağacı, Üsküdar M5 metro hattı ( Üsküdar – Çekmeköy) arası 2 güzergah içeriyor.

Ümraniye Üsküdar metro kaç dakika?

Çekmeköy – Atatürk Havalimanı 68 dakika olacak. Üsküdar – Ümraniye arası 9 durak olarak hizmet veren metro, Çekmeköy’ün de açılmasıyla durak sayısını 16’ya çıkardı. Metro hattında her 5 dakikada bir sefer yapılacak. Böylece, Sancaktepe’den Üsküdar ‘a 27, Ümraniye ‘ye 15,5 dakikada yolculuk yapılacak.

Üsküdar Çekmeköy metro kaç dakika?

16 istasyon bulunan Üsküdar Çekmeköy Hattı, 06.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup sefer süresi yaklaşık 32 dakika (Tek yön) sefer sıklığı ise 8 dakikadır.

Kadıköy Üsküdar nasıl gidilir?

Kadıköy’den Üsküdar ‘a ulaşmak oldukça kolaydır. Buraya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy’den kalkan İETT otobüsleri yaklaşık 10-15 dakika içerinde Üsküdar ‘a varabilirsiniz. Kadıköy’den Üsküdar ‘a giden İETT Otobüsleri şunlardır; 15F – BEYKOZ – KADIKÖY.

You might be interested:  Istoç Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Şirinevler metro nerelere gidiyor?

Yön: Ataköy – Şirinevler →Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 26 dk Hat Özeti: Ataköy – Şirinevler, Bahçelievler, İncirli, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa – Ytü, Terazidere, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1A metro hattı ( Ataköy – Şirinevler

Kadıköyden Ümraniye metrosuna nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi durağında inerseniz; Kadıköy – Koşuyolu- Ümraniye minibüs hattına ya da 14Y, 14F, 14R ya da 14K no’lu otobüs hatlarına aktarma yaparak Ümraniye ‘ye gidebilirsiniz. Üsküdar durağında inerseniz; M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da 9ÜD no’lu otobüs hattına aktarma yaparak Ümraniye ‘ye gidebilirsiniz.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

Üsküdardan Maltepe’ye hangi otobüs gider?

Üsküdar durağında inerseniz; 16A no’lu Üsküdar – Pendik otobüs hattına aktarma yaparak Maltepe ‘ ye gidebilirsiniz.

Çekmeköy Üsküdar arası kaç dakika?

Sancaktepe- Çekmeköy ‘den yolculuk süreleri Üsküdar: 27 dk.

Çekmeköy Kadıköy nasıl gidilir?

KADIKÖY’DEN ÇEKMEKÖY’E NASIL GİDİLİR? Kadıköy’den Çekmeköy’e gitmek için öncelikle Kadıköy’den geçen Kartal-Kadıköy metro hattına binerek Kadıköyken bir önceki durak olan Ayrılıkçeşmesi’nde inmek gerekmektedir. Ardından ise Ayrılıkçeşmesi Marmaray durağından binerek Marmaray ile Üsküdar’a geçmek gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *