Üsküdar Metro Nerede?

Üsküdar metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üsküdar metro istasyonu yakınından geçiyor: 11T, 11Ü, 11ÜS, 2, 320A.

Üsküdar’da metro var mı?

M5 Üsküdar -Çekmeköy Hattı, Anadolu Yakası’nın ikinci metro hattı olup, Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro hattıdır. Hat, Üsküdar Meydanı’ndan başlayarak, Ümraniye ilçe merkezinden geçmekte ve Çekmeköy Meydanında son bulmaktadır.

Üsküdar metro nereye kadar gidiyor?

Üsküdar Çekmeköy Hattı 20 Km uzunluğunda, Anadolu Yakası’nın ikinci metro hattı olup, Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro hattıdır. Hat, Üsküdar Meydanı’ndan başlayarak, Ümraniye ilçe merkezinden geçmekte ve Çekmeköy Meydanında son bulmaktadır.

Üsküdar metro kaç dakika?

Yön: Çekmeköy → Üsküdar Duraklar: 16 Yolculuk Süresi: 30 dk Hat Özeti: Çekmeköy, Necip Fazıl, Dudullu, Lise, Altınşehir, Ihlamurkuyu, Çakmak, Yamanevler, Çarşı, Ümraniye, Bulgurlu, Kısıklı, Altunizade, Bağlarbaşı, Fıstıkağacı, Üsküdar M5 metro hattı ( Üsküdar – Çekmeköy) arası 2 güzergah içeriyor.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

You might be interested:  Ataşehir Metro Ne Zaman Açılıyor?(Mükemmel cevap)

Metrobüs ile Ümraniye’ye Nasıl Gidilir?

Ümraniye ilçesine metrobüs ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; metrobüs ile Altunizade durağında indikten sonra M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da 13 no’lu Kadıköy- Çakmak Mahallesi/ Ataşehir otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

Ümraniye Üsküdar metro kaç dakika?

Çekmeköy – Atatürk Havalimanı 68 dakika olacak. Üsküdar – Ümraniye arası 9 durak olarak hizmet veren metro, Çekmeköy’ün de açılmasıyla durak sayısını 16’ya çıkardı. Metro hattında her 5 dakikada bir sefer yapılacak. Böylece, Sancaktepe’den Üsküdar ‘a 27, Ümraniye ‘ye 15,5 dakikada yolculuk yapılacak.

Avrupa yakasından üsküdara nasıl gidilir?

Avrupa yakasında, Marmaray hattı duraklarına yakın oturanlar ya da kolaylıkla ulaşabilenler için Üsküdar ‘a gitmek için en hızlı toplu taşıma yöntemi Marmaray ile seyahat etmektir.

Çekmeköy Üsküdar arası kaç dakika?

Sancaktepe- Çekmeköy ‘den yolculuk süreleri Üsküdar: 27 dk.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Üsküdar Çekmeköy nasıl gidilir?

Gebze’den başlayıp Halkalı’ya kadar devam eden Marmaray ile neredeyse bütün İstanbul’da kolayca ulaşım sağlamak mümkündür. Marmaray’a binip Üsküdar ‘da indikten sonra M5 numaralı metroya binerek Çekmeköy ‘e kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Üsküdar Çekmeköy metro hattı saat kaça kadar çalışıyor?

M5 metro hattı ( Çekmeköy ‎→ Üsküdar ), Çekmeköy durağından başlayıp Üsküdar durağına gidene kadar 16 duraktan geçiyor. M5 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:59’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *