Üsküdara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Marmarayla Uskudara nasil giderim?

Marmaray ile Üsküdar ‘a Ulaşım Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray durakları arası 4 dakika sürmektedir ve toplamda 5 durak bulunmaktadır.

Üsküdar Marmaray Metroya yakın mı?

Üsküdar durak, Mimar Sinan, Üsküdar içindeki Üsküdar Marmaray Yamanevler Metro konumuna en yakındır.

Üsküdar Avcılar nasıl gidilir?

Avcılar’dan Üsküdar ‘a gitmek için iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunun için metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Avcılar’dan AS yani Avcılar -Söğütlüçeşme aracına binmeniz gerekiyor. Anadolu yakasında bulunan Burhaniye durağında inerek Üsküdar ‘a ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Üsküdar nasıl gidilir?

Kadıköy’den Üsküdar ‘a ulaşmak oldukça kolaydır. Buraya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy’den kalkan İETT otobüsleri yaklaşık 10-15 dakika içerinde Üsküdar ‘a varabilirsiniz. Kadıköy’den Üsküdar ‘a giden İETT Otobüsleri şunlardır; 15F – BEYKOZ – KADIKÖY.

Marmaray ile Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Marmaray ile Beyoğlu ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ulaşım aracı ile Beyoğlu ‘ na gitmek isterseniz, Yenikapı durağında inmeli ve M2 Yenikapı metro bağlantısı ile aktarma yapmalısınız.

You might be interested:  Sancaktepe Metro Ne Zaman Açılacak?

Marmaray ile Karaköye nasıl gidilir?

Marmaray ile gelecekseniz; Sirkeci durağında inerek T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına ya da Yenikapı durağında inerek M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Tramvay ile aktarma yapacaksanız; Fındıklı, Tophane ya da Karaköy duraklarında inmeniz gerekmektedir.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Marmaraya hangi kartlar?

Marmaray ‘da, İstanbul genelinde kullanılmakta olan aylık abonman (Mavi Kart ) geçerlidir. Aynı istasyonlardan çıkışlarda ücret iadesi yapılmaz. Marmaray bir kullanımlık kart sadece Marmaray ‘da geçer diğer ulaşım vasıtalarında geçmez.

Kadıköy Cuma Pazarı Marmaray hangi durak?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Üsküdar’dan Beşiktaş nasıl gidilir?

Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a vapur ile ulaşım, ortalama 10-15 dakika sürmektedir. Dentur Avrasya’nın motor seferlerini kullanarak daha kısa bir sürede de ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a 06:10 ile 00:45 saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmaray Avcılar’a gider mi?

Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; Yenikapı durağında inebilirsiniz. Yenikapı durağında indikten sonra M2 Hacıosman- Yenikapı metro hattına aktarma yapmanız ve Gayrettepe metro durağında indikten sonra metrobüse aktarma yaparak Avcılar durağında inmeniz gerekmektedir.

Avcılar Marmaray nasıl gidilir?

Avcılar ilçesine Marmaray ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar ‘a gitmek isterseniz; Yenikapı Marmaray durağında inerek M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Kadıköyden üsküdara metro ile nasıl gidilir?

Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar ‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

You might be interested:  Bostanlı Pazarına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Üsküdar’dan Kadıköy’e vapur var mı?

Karşılıklı olarak hafta içi günlerde 14; hafta sonu ve resmi tatillerde ise 12 sefer gerçekleştirilecek. Kadıköy – Üsküdar bağlantısı 25 dakika, Üsküdar – Ortaköy 10 dakika ve toplum yolculuk süresi 35 dakika olacak.

Üsküdardan Kadıköye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kadıköy – Üsküdar yakınından geçiyor: 11T, 12, 13, 14, 14F, 15F.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *