Vadi Istanbul Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbul hangi metro durağında?

Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Vadi istanbul hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.

Vadi istanbul Kağıthane hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41ST, 44B, 48H, 48T, 500T, 62G, 63.

Turkcell vadiye nasil gidilir?

Turkcell Vadi nerede? Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi ‘ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz. Havaray ile: Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak. Proje 750 metre uzunluğunda olacak

Havaray ücretli mi?

Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

Vadi istanbul avm ye nasil gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Otogardan Taksime Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Vadi istanbul projesi kime ait?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Vadi Istanbul’da neler var?

Vadiistanbul AVM’de; Accerosize. adL. Adidas. Ayrıca AVM’de;

  • Alaçatı Muhallebicisi.
  • Arby’s.
  • Bay Döner.
  • Big Chefs.
  • Burger King.
  • EspressoLab.
  • Kahve Dünyası
  • KasapDöner.

Vadi istanbul konser alanı nerede?

Vadistanbul Konser Alanı – Ayazağa – Sarıyer, İstanbul.

Vadi istanbul istinye park arası kaç km?

Vadi İstanbul, Sariyer ve İstinye Park, Sariyer arasındaki mesafe yaklaşık olarak 4.82 km ‘dır ve genellikle 29 dk içinde kat edilebilir.

Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?

Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Turkcell açık hava nerede?

Restoran ve mağazaları ile İstanbul’un en sevilen yerleşimlerinden biri olan Vadistanbul içinde yer alan Turkcell Vadi, ulaşım kolaylığı ve ferahlatan orman havası ile tüm sanatseverleri yaz gecelerinde ağırlamaya devam edecek.

Turkcell vadi nedir?

2019 yıllında temelleri atılan ve hizmet vermeye başlayan etkinlik mekanımız, 2021 yılı itibari ile Turkcell Vadi olarak kapılarını müzikseverlere açıyor. Turkcell Vadi, İstanbullular için önemli bir buluşma noktası olurken, bir yandan da en güzel anılara ev sahipliği yapacak bir eğlence merkezi olmayı hedefliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *