Vialand Avm Nasıl Gidilir Metro?(EN iyi 5 ipucu)

Vialanda gitmek için hangi durakta inmek lazım?

Eyüp bölgesinde bulunan Vialand Durak konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Pınar Camii / Yeşilpınar Yönü durak, Eyüp içindeki Vialand Durak konumuna en yakındır.

Vialand Hangi metro?

Bu Metro hatları Vialand yakınından geçiyor: M1A, M7.

Eyüp Park nasıl gidilir?

Eyüp bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eyüp Park AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 37E, 39D, 47L, 49, 49T, 94Y.
  2. Metro: M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-38, MİNİBÜS: A-40.

Eyüp Sultan Camii hangi durakta?

Metrobüs ile Ayvansaray- Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç’e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii’sine ulaşabilirsiniz.

Vialand semt olarak nerede?

İstanbul Avrupa yakasında Eyüp’te yaklaşık 100 futbol sahası büyüklüğünde 600 dönümlük bir arazide kurulu eğlence ve yaşam merkezi olan Isfanbul Tema Park, temalı parkı, alışveriş caddelerinden oluşan AVM’si, konsept mağazaları ve büyük etkinlik alanları ile Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk temalı parkı olarak

Vialand’ın içinde neler var?

Vialand nefeskesen, Saray Salıncağı, Vialand roller coaster, 360, Viking, Adalet Kulesi, Zıp Zıp Kanguru, Bir Zamanlar İstanbul, Bulut Ekspresi, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Angry Birds Çılgın Yolculuk, Sihirli Oda, Ice Age, Atlı Karınca, Çılgın Nehir, Jet Ski, Kahraman İtfaiyeciler,

You might be interested:  Metro Ile Çapaya Nasıl Gidilir?

Eyüp Park AVM hangi metro durağı?

Metro istasyonu Veysel Karani durağı ile AVM içinden bağlantısı olan Eyüp Park AVM 70 den fazla marka, teraslı kafeler, hipermarket, sinema, spor salonu, buz pisti ile Eyüp ‘ün yeni modern alışveriş ve yaşam merkezi olarak sizlere hizmet sunuyor.

Eyüp Park AVM hangi durakta?

Eyüp Park Alışveriş & Yaşam Merkezi is at Eyüp Park Alışveriş & Yaşam Merkezi. Veysel Karani-Akşemsettin durağından Avm ‘mize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eyüp’e hangi otobüs gider?

Eyüp’ün merkezi ve semtlerine ulaşım sağlayabileceğiniz İETT hatları arasında; 48, 48A, 48E, 48L, 49T, 49Y, 47E, 39Y, 99Y, 39, 94Y, 49T, 39K, 390, 49A, 39B, 49B, 94Y, 55T, 55, 99A, 86V, 39B, 55 ve 37E hatları yer almaktadır. Otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Tramvayla Eyüp Sultan’a nasıl gidilir?

T1 no’lu tramvay hattını kullanacaksanız; Çapa- Şehremini ya da Aksaray duraklarında indikten sonra 55EY Eyüp Üçşehitler- Aksaray İETT hattına aktarma yaparak Eyüp ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’da tramvay ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

500T ile Eyüp sultana nasıl gidilir?

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Ayvansaray durağında indikten sonra Haliç’e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii’sine ulaşabilirsiniz.

Eminönü’ne giden metro?

EMİNÖNÜ ‘NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü ‘ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *