Yenikapı Metro Nerede?(En iyi çözüm)

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Yenikapıya hangi metro gider?

Bu Metro hatları Yenikapı yakınından geçiyor: M1A, M2.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Taksim Yenikapı Metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Yenikapı Marmaray neresi?

Marmaray projesinin Avrupa yakasındaki duraklarından biri olan Yenikapı durağı, Aksaray’dan Yenikapı yönünde giden cadde üzerindeki Aksaray U dönüşü köprüsünün hemen sağında konumlanıyor. Yenikapı dışında Marmaray ‘ın Avrupa ayaklarını oluşturan diğer duraklar ise Kazlıçeşme ve Sirkeci durakları.

Yenikapı Marmaray Idoya yakın mı?

Yenikapı Marmaray durak, Yenikapı, Fatih içindeki İdo Yenikapı Terminalı konumuna en yakındır.

Mall of Istanbul metro hangi durak?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Başakşehir’e hangi metro gider?

Başakşehir Kirazlı Metro Hattı İstasyonları M3 (Bakırköy İDO – Kirazlı – MetroKent/Başakşehir – Kayaşehir Merkez) Metro Hattı, İstanbul’da yer alan yer altı demiryolu hatlarından birisidir. M3 hattının Kirazlı – MetroKent/Başakşehir ve İkitelli Sanayi – Olimpiyat arasındaki kısımları işletmededir.

You might be interested:  Süleymaniye Camii Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Mecidiyeköy Yenikapı metro kaç durak?

M2 ( Metro İstanbul) Ek bilgi: M2 hattında 15 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 29 dakika.

Boğaziçi metro açık mı?

M6 ( Metro İstanbul) M6 (Levent‎→ Boğaziçi Üniversitesi), her gün çalışıyor.

M6 metro hattı açık mı?

M6 (Boğaziçi Üniversitesi‎→Levent), her gün çalışıyor.

Maslak Yenikapı Metro ile kaç dakika?

Yön: Hacıosman → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 29 dk Hat Özeti: Hacıosman, Darüşşafaka, Atatürk Oto Sanayi, İtü Ayazağa, Sanayi, 4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Şişhane, Haliç, Vezneciler, Yenikapı M2 metro hattı (Hacıosman → Yenikapı ) arası 4 güzergah içeriyor.

Hacıosman Taksim Metro arası kaç dakika?

İnşaatı tamamlanan Hacıosman metro istasyonu hizmete girdi. İstasyon’un açılmasıyla birlikte Hacıosman – Taksim arası mesafe 24 dakikaya düştü. İnşaatı ve teknik çalışmaları tamamlanan Hacıosman istasyonuna yolculu seferler başladı.

Taksim metro kaça kadar açık?

M2 metro hattı (Yenikapı‎→Hacıosman), Yenikapı durağından başlayıp Hacıosman durağına gidene kadar 15 duraktan geçiyor. M2 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *