Yenikapıdan Bahçelievlere Metro Ile Nasıl Gidilir?

Bahçelievler’e Metro ile nasıl gidilir?

Bahçelievler ilçesine metro ile doğrudan ulaşım sağlamak için, M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat; Atatürk Havalimanı’ndan kalkarak Yenibosna, Ataköy, Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa, Bayrampaşa, Aksaray ve Yenikapı’ya ulaşım sağlamaktadır.

Yenikapıdan Bahçelievler’e nasıl gidilir?

Marmaray ile Bahçelievler’e gitmek için en kısa yol olarak, Yenikapı Marmaray durağında indikten sonra, M1A Yenikapı – Atatürk Havalimanı metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Bu hattı kullanarak, Bahçelievler durağında inmeniz gerekmektedir.

Şirinevlere hangi Metro gider?

M1A, Bakirköy bölgesinde bulunan Şirinevler konumuna giden son Metro aracıdır.

Bahçelievler Yenikapı Metro kaç dakika?

Yön: Ataköy – Şirinevler → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 26 dk Hat Özeti: Ataköy – Şirinevler, Bahçelievler, İncirli, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa – Ytü, Terazidere, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1A metro hattı (Ataköy – Şirinevler

Ankara Bahçelievler’e hangi Metro gider?

Bu Metro hatları Bahçelievler yakınından geçiyor: M1-M2-M3.

Şirinevler Yenikapı Metro kaç durak?

M1A metro hattı ( Ataköy – Şirinevler ‎→ Yenikapı ), Ataköy – Şirinevler durağından başlayıp Yenikapı durağına gidene kadar 15 duraktan geçiyor. M1A metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:06’da çalışmaya başlıyor ve 23:53’da bitiyor.

You might be interested:  Bağcılar Medipol Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Bahçelievler Devlet Hastanesine minibüsle nasıl gidilir?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Bahçelievler Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-31, MİNİBÜS: A-73.

Istanbul Bahçelievler nerede hangi yakada?

Bahçelievler, Türkiye’nin İstanbul iline bağlı bir ilçe. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören ‘e komşudur.

Istanbul Havalimanından Bahçelievler’e nasıl gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Bahçelievler’e yaklaşık 45-50 km mesafede. Bahçelievler’den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Ataköy Şirinevler Metro istasyonuna nasıl gidilir?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataköy – Şirinevler Metro İstasyonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 76D, 79G, 98H, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HVİST-10.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-73.

Şirinevler hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Şirinevler İETT Durağı yakınından geçiyor: 31E, 79G, 82, 89B, 98H, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Istanbul Fuar Merkezi hangi durak?

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi ” istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi ‘ne gelebilirsiniz.

Yenikapı Atatürk Havalimanı metro ne kadar sürüyor?

Metro İstanbul’un ilk raylı sistem işletmesi, Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metro hattıdır. 19 istasyondan oluşan metro hattının yolculuk süresi toplam 35 dakikadır. İlk duraktan binen bir yolcu havalimanına 35 dakika içerisinde ulaşım sağlar.

Davutpaşa Yenikapı metro kaç dk?

Yenikapı ‘dan Davutpaşa Kampüsü’ne: Yenikapı ‘dan M1A Yenikapı -Havalimanı metrosuna binerek YTÜ- Davutpaşa Kampüsü durağında ineceksiniz. Bu mesafe yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Tavşantepe Metro Istasyonu Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

Taksim Yenikapı Metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *