Yenikapıya Metro Ile Nasıl Giderim?(Çözünme)

Yenikapıya hangi metro gider?

Bu Metro hatları Yenikapı yakınından geçiyor: M1A, M2.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Yenikapı’dan Bagcilara nasil gidilir?

Yenikapı durağında inecekseniz; Yenikapı – Kirazlıtepe metro hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz. Kazlıçeşme durağında inecekseniz; 97E no’lu Mahmutbey / Güneşli- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz.

Yenikapı IDO iskelesine metro ile nasıl gidilir?

İDO Yenikapı İskelesi’ne ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer toplu taşıma aracı, metro hattıdır. M2 Hacıosman – Yenikapı güzergahını kullanarak trafiğe takılmadan hızlıca Yenikapı İskelesi’ne varabilirsiniz. M2 hattına alternatif olarak ise, M1A ve M1B metro hatlarını da tercih edebilirsiniz.

Mall of Istanbul metro hangi durak?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Başakşehir’e hangi metro gider?

Başakşehir Kirazlı Metro Hattı İstasyonları M3 (Bakırköy İDO – Kirazlı – MetroKent/Başakşehir – Kayaşehir Merkez) Metro Hattı, İstanbul’da yer alan yer altı demiryolu hatlarından birisidir. M3 hattının Kirazlı – MetroKent/Başakşehir ve İkitelli Sanayi – Olimpiyat arasındaki kısımları işletmededir.

You might be interested:  Ümraniye Ataşehir Göztepe Metro Hattı Ne Zaman Bitecek?(Soru)

Yenikapı Marmaray neresi?

Marmaray projesinin Avrupa yakasındaki duraklarından biri olan Yenikapı durağı, Aksaray’dan Yenikapı yönünde giden cadde üzerindeki Aksaray U dönüşü köprüsünün hemen sağında konumlanıyor. Yenikapı dışında Marmaray ‘ın Avrupa ayaklarını oluşturan diğer duraklar ise Kazlıçeşme ve Sirkeci durakları.

Yenikapı Marmaray Idoya yakın mı?

Yenikapı Marmaray durak, Yenikapı, Fatih içindeki İdo Yenikapı Terminalı konumuna en yakındır.

Beylikdüzünden Marmaraya nasıl gidilir?

Beylikdüzü ilçesine Marmaray hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray ile Beylikdüzü ‘ne aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında indikten sonra M1 ya da M2 no’lu metro hatlarına ya da Kazlıçeşme durağında indikten sonra 76K no’lu otobüs hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Esenler Yenikapı Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Marmarayla Bagcilara nasil gidilir?

Marmaray ile Bağcılar’a gitmek isterseniz; Marmaray’ın Yenikapı durağında inmeniz gerekmektedir. Yenikapı durağında indikten sonra M1B Yenikapı- Kirazlı metro hattına aktarma yapmanız ve Bağcılar Meydan ya da Kirazlı durağında inmeniz gerekmektedir.

Yenikapı Kirazlı metro kaça kadar açık?

M1B metro hattı ( Yenikapı ‎→ Kirazlı – Bağcılar), Yenikapı durağından başlayıp Kirazlı durağına gidene kadar 13 duraktan geçiyor. M1B metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:05’da çalışmaya başlıyor ve 23:52’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine nasıl gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İDO Yenikapı İskelesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 41Y, 47A, 77, BN1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.
You might be interested:  Beşiktaş Nasıl Gidilir Metro?

Yenikapı İDO hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İDO Yenikapı Feribot İskelesi yakınından geçiyor: 30D, 41Y, 70KY, 77, 88A, BN1.

Bandırma feribotu nereden kalkıyor?

İdo Bandırma Feribot İskelesi Cumhuriyet Caddesi Bandırma Limanı yanında yer alır.İdo Yenikapı Feribot İskelesi ise İstanbul Yenikapı Semtinde Kennedy Caddesi (Sahil Yolu) üzerinde yer alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *