Yenikapı’Ya Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

Yenikapıya hangi metro gider?

Bu Metro hatları Yenikapı yakınından geçiyor: M1A, M2.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

Yenikapidan Bagcilara nasil gidilir?

Yenikapı durağında inecekseniz; Yenikapı – Kirazlıtepe metro hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz. Kazlıçeşme durağında inecekseniz; 97E no’lu Mahmutbey / Güneşli- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz.

Yenikapı IDO iskelesine metro ile nasıl gidilir?

İDO Yenikapı İskelesi’ne ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer toplu taşıma aracı, metro hattıdır. M2 Hacıosman – Yenikapı güzergahını kullanarak trafiğe takılmadan hızlıca Yenikapı İskelesi’ne varabilirsiniz. M2 hattına alternatif olarak ise, M1A ve M1B metro hatlarını da tercih edebilirsiniz.

Mall of Istanbul Metro hangi durak?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

You might be interested:  Gayrettepe Metro Durağına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Marmaray Eminönüne gidiyor mu?

Anadolu Yakası’nda oturan ya da konaklayan kişiler için Eminönü’ne en kolay ulaşım seçenekleri Marmaray ve vapurdur. Avrupa Yakası’nda oturan ya da konaklayan kişiler için ise metro, tramvay ve Marmaray gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

Mecidiyeköy Eminönü metro ile nasıl gidilir?

Şişli ‘den Eminönü ‘ne nasıl gidilir Mecidiyeköy ‘den Eminönü ‘ne gitmekle aynı. Öncelikle yeşille gösterilmiş olan M2 metrosu ile Taksim’e gitmelisiniz. Taksim’den füniküler ile Kabataş’a inebilirsiniz. Kabataş’tan da yukarıdaki şekilde mavi renkle gösterilen T1 tramvayını kullanarak Eminönü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Eminönü’ne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eminönü İETT Durakları yakınından geçiyor: 28T, 30D, 38E, 46Ç, 54E, 66, 74A, 79E, 90, 93, EM1, EM2.

Esenler Yenikapı Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Yenikapı metrodan Esenler otogara nasıl gidilir?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı – Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksim Yenikapı Metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine nasıl gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İDO Yenikapı İskelesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 41Y, 47A, 77, BN1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.
You might be interested:  Yenimahalle Devlet Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Yenikapı İDO hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İDO Yenikapı Feribot İskelesi yakınından geçiyor: 30D, 41Y, 70KY, 77, 88A, BN1.

Bandırma feribotu nereden kalkıyor?

İdo Bandırma Feribot İskelesi Cumhuriyet Caddesi Bandırma Limanı yanında yer alır.İdo Yenikapı Feribot İskelesi ise İstanbul Yenikapı Semtinde Kennedy Caddesi (Sahil Yolu) üzerinde yer alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *