Ankara Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözülmüş)

Ankara Eskişehir kaç saat otobüs?

Ankara Eskişehir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Ankara Eskişehir arası otobüs yolculuğu süresi mola noktalarına, sefer saatlerine ve güzergâha göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık olarak 2 saat 45 dakika ila 3 saat 15 dakika arasında sürmektedir.

Eskişehir otobüs kaç saat?

İstanbul – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 40 dakika sürmektedir.

Eskişehir Ankara arası otobüsle kaç km?

Eskişehir Ankara Otobüs Biletleri. Eskişehir ve Ankara şehirleri arasındaki yolculuk mesafesi 233 kilometredir. Eskişehir ‘dan başlayan otobüs yolcuğunuz yaklaşık olarak 2 saat 58 dakika sonra Ankara ‘ya ulaşarak son bulacaktır.

Ankara Eskişehir kaç saat tren?

Ankara – Eskişehir arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Ankara Eskişehir kaç saat sürüyor?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Istanbul Eskişehir otobüs kaç saat sürüyor?

İstanbul Eskişehir otobüs yolculuğu duraklar ve kalkış noktaları doğrultusunda 4 saat 30 dakika ila 6 saat arasında değişebilmektedir.

Eskişehir’e hangi otobüs firmaları gidiyor?

Eskişehir’e sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları İsmail Ayaz, Metro Turizm, Kütahyalılar, Balıkesir Uludağ, Kütahya Astur, Nilüfer, Ulusoy ve Seç Turizm’dir.

You might be interested:  Otobüs 1000 Km Ne Kadar Yakar?(En iyi çözüm)

Eskişehir Ankara Hızlı Tren Fiyatı ne kadar?

Eskişehir – Ankara arası 43.5 lira olan YHT bileti 52.5 lira olurken, 74 lira olan gidiş-dönüş biletinin fiyatı ise 90 lira oldu. 37 lira olan genç tarife ücreti ise 45 lira oldu. İstanbul- Eskişehir arası 64 lira olan bilet fiyatı 77 lira olurken, gidiş-dönüş ücreti ise 109 liradan 131 liraya artırıldı.

Ankara Eskişehir arası hızlı tren kaç TL?

Ankara Eskişehir YHT standart bilet temel ücreti 52,50 TL ‘dir.

Kütahya Eskişehir otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Kütahya – Eskişehir otobüs bileti 40,00 TL’dir.

Eskişehir Bursa arası kaç TL?

Bursa ‘dan başlayacak yolculuğunuzun Eskişehir ‘de tamamlanması yaklaşık olarak 1 saat 11 dakika kadar sürecektir. Bursa ve Eskişehir arasındaki otobüs yolu mesafesi 78 kilometredir.

Eskişehir Bursa arası hızlı tren kaç saat?

Seferler başladığında hızlı tren Bursa -Bilecik arasını 35 dakikaya, Bursa – Eskişehir arasını 1 saate, Bursa -Ankara arasını 2 saat 15 dakika, Bursa -Konya arasını 2 saat 20 dakikaya ve Bursa -Sivas arasını ise 4 saate indirecek.

Bursa Eskişehir kaç saat Kamil Koç?

Bursa Eskişehir otobüs yolculuğu süresi mola sayısına, güzergâha ve sefer saatine göre farklılık göstermekle birlikte genellikle 2 saat – 3 saat aralığındadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *