Antalya Olimpos Hastanesine Hangi Otobüs Gider?(Mükemmel cevap)

Bu Otobüs hatları Olimpos Hastanesi yakınından geçiyor: AF04, KA07, KC33, KL08, VS18.

Özel Olimpos hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Özel Olimpos Hastanesi yakınından geçiyor: KA07, KF52, KL08, KL21, VS18.

Antalya Olimposa otobüsle nasıl gidilir?

Antalya Otogarının Antalya İlçeler Terminalinden kalkan Kumluca, Finike, Kaş, Fethiye yönüne kalkan minibüslerle Olimpos’a gidebilirsiniz. Çiçek Tur, Kumluca Koop, Finike Koop, Batı Antalya Tur dolmuşlarını veya otobüslerini tercih edebilirsiniz. 2019 için Olimpos dolmuşları ulaşım fiyatı 15 TL.

Antalya merkezden Adrasana nasıl gidilir?

Antalya Otogarı’nın ilçe terminalinden Adrasan’a düzenli dolmuş seferleri yapılıyor. Olimpos Çavuşköy sapağında indikten sonra Adrasan’a düzenli seferleri bulunan minibüsleri kullanarak Adrasan’a gelmeniz mümkün. Kumluca Otogarı’ndan da Adrasan’a dolmuş seferleri var. Yaz döneminde seferler sıklaşıyor.

Antalyadan Olimposa nasıl gidilir 2021?

Antalya merkeze 84 km, Kemer’e 44 km, Kumluca’ya ise 27 km mesafede bulunuyor. Olimpos Antik Kenti’ne yol tarifi verecek olursak; Antalya’dan Kemer-Kumluca istikametinde devam edin. Kemer’i geçtikten 44 km sonra Olympos tabelasının bulunduğu kavşaktan sola dönüp 11 km ilerlediğinizde Olympos Antik Kenti’ne ulaşırsınız.

Olimpos sahile nasıl gidilir?

Antalya merkeze 600 nolu otobüsle varıldıktan sonra otogara ulaşılır. Tramvayla da otogara ulaşmak mümkündür. Antalya otogarının Antalya ilçelerine giden terminal tarafından kalkan; Kumluca, Finike, Kaş, Fethiye minibüslerine bilinerek Olimpos mevkine ulaşılabilir. 2020 yılında Olimpos dolmuşları 15 TL civarındadır.

You might be interested:  Istanbul Yalova Otobüs Ne Kadar Sürer?(Çözünme)

Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Adrasana nasıl gidilir Adrasan ‘ın (Çavuşköy) Antalya ‘ya uzaklığı 95 km. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Antalya merkezden Çıralı’ya nasıl gidilir?

Toplu taşıma ile gelecekseniz, Antalya Otogarından Kumluca-Kaş istikametine hareket eden otobüslerle, Çıralı kavşağına gelip buradan Çıralı dolmuşlarını kullanarak Çıralı ‘ya ulaşabilirsiniz. Anayoldan Çıralı ‘ya 08.40’tan itibaren her saat başı 19.40’a kadar dolmuş var.

Antalya merkezden Kumluca ya nasıl gidilir?

Özel araçla Antalya ‘dan Kumluca’ya ulaşım için D-400 Karayolu’nu kullanmak gerekiyor. Bu kara yolu Antalya şehir merkezinden başlayıp batıda Kaş ve Fethiye’ye kadar uzanan sahil yolu. Antalya kent merkezinden sonra Beldibi, Göynük, Kemer, Çamyuva ve Tekirova’yı geçtikten sonra Kumluca ‘ya ulaşılıyor.

Olimpos a nasıl gidilir 2021?

Olimpos Plajı’na ulaşım, Antalya’dan Kumluca istikametine giden kara yolundan Çıralı sapağını takip ederek sağlanır. Olimpos Plajı giriş ücreti 2021 yılında da sadece antik kenti gezenlerden alınmaktadır. Antik kent bilet ücreti ise 40 liradır. Yani sadece plajı ziyaret edenler herhangi bir ücret ödememektedir.

Antalya Kaş kaç TL?

Olimpos Ören yeri giriş ücreti 2021 yılında 30 TL ‘dir. Burada 1 hafta geçirecek bir çift her gün birer kez sahile giderse, günlük 60 liradan 7 günde toplamda 420 lira para harcayacaktır.

Phaselis giriş ücreti ne kadar?

Antik kent ve plajlar 15 Nisan – 2 Ekim tarihleri arasındaki yüksek sezonda 08.00-19.00, 3 Ekim – 14 Nisan tarihleri arasında ise 08.00-18.00 saatleri arasında ziyarete açık durumdadır. Plajlara ulaşmak için antik kentin içinden geçiyorsunuz. Phaselis Plajı giriş ücreti 30 tl dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *