Antalya Şehir Içi Otobüs Bileti Ne Kadar?

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, 15 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak yeni düzenlemeye göre, tam bilet 3 lira 20 kuruş, indirimli bilet 2 lira 70 kuruş, öğrenci bileti 1 lira 80 kuruş, kredi kartı kullanımı 3 lira 20 kuruş, “kullan at” bilet fiyatı ise 3 lira 50 kuruş olarak belirlendi.

Antalya şehir içi otobüs ücreti ne kadar?

Antalya kent merkezinde toplu taşıma esnafının talebi üzerine ulaşım ücretlerine yüzde 25 zam yapılması kararı alındı. Zam ile 4 lira 10 kuruş olan toplu taşıma ücreti 5 lira 20 kuruşa yükseldi. Öğrenci ücreti ise 2 TL 40 kuruştan 2.65 TL’ye çıkarıldı. 7

Antalya otobüs ücreti ne kadar?

Antalya kent merkezinde toplu taşıma esnafının talebi üzerine ulaşım ücretlerine yüzde 12 zam yapılması kararı alındı. Zam ile birlikte 3.65 TL olan toplu taşıma ücreti 4 lira 10 kuruşa yükseldi. Öğrenci ücreti ise 2.10 kuruştan 2.40 kuruşa çıkarıldı.

Antalya toplu taşıma ücreti ne kadar?

Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 25 oranında zam yapıldı. Kararla birlikte 4 TL 10 kuruş olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5 TL 20 kuruşa çıktı. 3.65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4.50 TL, 2.40 TL olan öğrenci 2.65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1.50 TL oldu. 7

You might be interested:  Ankara Didim Otobüs Bileti Ne Kadar?(Soru)

Antalya tek kullanımlık otobüs kartı ne kadar?

Uzun vadeli kullanımlar için satın alabileceğiniz bakiyesiz Antalya Kart ise 7,5 TL’dir. Antalya Kart ile yapacağınız belediye otobüsleri yolculuklarında her biniş için kartınızdan 3 lira 20 kuruş çekilecektir.

Antalya şehir içi otobüs kartı nereden alınır?

Çallı ve Doğu Garajı kart merkezlerimize kimliğiniz ile birlikte giderek Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Öğrenci otobüs kartı kaç TL Antalya?

Antalya ‘da zamlı tarife ile daha önce 3,20 lira olan tam ücret 3,65 liraya, 2,70 lira olan emekli 3,15 liraya, 2,70 lira olan öğretmen 3,15 liraya, 1,80 olan öğrenci biniş ücreti ise 2,20 liraya yükseltilecek.

Istanbul’dan Antalya’ya otobüs biletleri ne kadar?

En ucuz İstanbul – Antalya otobüs bileti 169,00 TL’dir.

Gaziantep Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Gaziantep – Antalya otobüs bileti 130,00 TL’dir.

Adana Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Adana – Antalya otobüs bileti 90,00 TL’dir.

Antalya yol ücreti ne kadar?

Toplantıda ulaşım ücretlerine yüzde 12 zam yapılması kararı alındı. Kararın ardından 3.65 liralık tam ücret yüzde 4 lira 10 kuruşa çıkarıldı. 2 lira 10 kuruş olan öğrenci ücreti 2 lira 40 kuruşa, 3 lira 15 kuruş olan emekli ücreti ise 3 lira 65 kuruşa çıkarıldı.

Antalya’da dolmuş ücretleri ne kadar?

Antalya kent merkezinde toplu taşıma esnafının talebi üzerine ulaşım ücretlerine yüzde 12 zam yapılması kararı alındı. Zam ile birlikte 3.65 TL olan toplu taşıma ücreti 4 lira 10 kuruşa yükseldi. Öğrenci ücreti ise 2.10 kuruştan 2.40 kuruşa çıkarıldı.

Antalya kart ücreti ne kadar?

Kart ücreti 20,00 TL´ dir. İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

You might be interested:  Rüyada Otobüs Kaçırmak Ne Demek?(En iyi çözüm)

Öğrenci otobüs kartı için ne gerekli Antalya?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

Antalya Akıllı kart nedir?

antalyanın akbili olmuş akıllı kart. selekler ve kalekapısı durağında bulunan merkezlerden ilk başta 10 liralık ücret karşılığında alabiliyoruz. tramvayda kullanılmaya başlanmış; aralıkta dolmuşlarda da kullanılmaya başlayanacaktır. aynı zamanda bankamatik kartı gibi kullanılabilmektedir.

Antalya kullan at kart nasıl alınır?

Kullan At Biletler, kart satış otomatlarından, bayilerden ve Otobüslerden temin edilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *