Beylikdüzüne Hangi Otobüs Gider?(Çözünme)

Otobüs ile Beylidüzü’ne gitmek isterseniz; 145, 76, 145T ve ES1 no’lu İETT hatlarını kullanabilirsiniz. Beylikdüzü‘ne otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz bölgeler; Esenyurt, Bakırköy, Eminönü, Beşiktaş, Taksim, Fatih ve Beyoğlu’dur.

Beylikdüzü Esenyurt hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Beylikdüzü yakınından geçiyor: 142B, 303A, 448.

Marmaray ile Beylikdüzü’ne nasıl gidilir?

Beylikdüzü ilçesine Marmaray hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray ile Beylikdüzü ‘ne aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında indikten sonra M1 ya da M2 no’lu metro hatlarına ya da Kazlıçeşme durağında indikten sonra 76K no’lu otobüs hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Yenibosnadan Beylikdüzü’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları Yenibosna – Beylikduzu Macerasi yakınından geçiyor: 76D, 79B, 82, 89B, 98H, 98S, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HS1.

Beylikdüzü’ne hangi metrobüs gider?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır.

34BZ nereye gider?

BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU otobüs hattının ilk durağı Zincirlikuyu olup son durağı Beylikdüzü Sondurak durağıdır. BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU (Beylikdüzü), her gün çalışıyor. Ek bilgi: BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU hattında 37 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 100 dakika.

You might be interested:  Istanbul Izmir Arası Otobüs Bileti Ne Kadar?

ES1 nereden geçiyor?

ES1 (İETT) ES1 otobüs hattının ilk durağı Beylikdüzü Devlet Hastanesi olup son durağı Esenyurt Belediyesi durağıdır. ES1 (Beylikdüzü Devlet Hastanesi‎→Esenyurt Belediyesi), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: ES1 hattında 28 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 43 dakika.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi hangi iett gider?

BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ DURAĞI

 • 76G GÜRPINAR – AVCILAR METROBÜS. Hattın detayına git.
 • 76GM GÜRPINAR-TÜYAP METROBÜS. Hattın detayına git.
 • 144B DELİKLİKAYA -YEŞİLBAYIR KÖYÜ- YEŞİLKENT. Hattın detayına git.
 • 145M YEŞİLKENT / BEYKENT – TAKSİM.
 • 400A YEŞİLKENT- AVCILAR METROBÜS.
 • ES1 ESENYURT BELEDİYESİ – BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ

Metrobüsle Eminönü’ne nasıl giderim?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ ‘NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü ‘ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü ‘nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Beşiktaşta Marmaray var mı?

Beşiktaş ‘a İstanbul’un Anadolu yakasından ulaşım sağlamak isterseniz, tercih edebileceğiniz toplu taşıma araçlarından biri Marmaray ‘dır.

Marmaray ile Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Marmaray ile Beyoğlu ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ulaşım aracı ile Beyoğlu ‘ na gitmek isterseniz, Yenikapı durağında inmeli ve M2 Yenikapı metro bağlantısı ile aktarma yapmalısınız.

Marmaray ile Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Marmara Parka hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Marmara Park AVM yakınından geçiyor: 303A, 400A, 418, 448, 76BA, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

You might be interested:  Samsun Istanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Metrobüsle yaşam vadisine nasıl gidilir?

Otobüs İle; Avcılar’dan 400A ile buraya ulaşabilirsiniz. Metrobüs İle; Metrobüs ile Haramire istasyonuna geldikten sonra, 400A Nolu otobüse binerek Vadiye ulaşabilirsiniz.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

 • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
 • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
 • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
 • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *