Bulgaristan Otobüs Seferleri Ne Zaman Başlayacak?(Mükemmel cevap)

Bulgaristan’a hangi otobüs firmaları gidiyor?

Bulgaristan’a Hangi Otobüs Firmaları Gidiyor?

 • Huntur/Avar Turizm,
 • Metro Turizm,
 • Nişikli Turizm,
 • Has Turizm,
 • İstanbul Seyahat vardır.

Bulgaristan otobüs nereden kalkıyor?

Bulgaristan Otobüs Seferleri-Has Tur Esenler’deki Büyük İstanbul Otogarı’ndan her gün saat 11.00 ve 22.00 ‘de kalkan otobüsler Sofya’ya ulaşmaktadır. Aynı şekilde Sofya Otogarı Traffıc Market’ten her gün sabah saat 11.00 ve 22.00’de İstanbul’a seferler düzenlenmektedir.

Bulgaristan Turkiye otobüsle kaç saat?

Sofya ( Bulgaristan ) – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 41 dakika sürmektedir. Sofya ( Bulgaristan ) – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Bulgaristana otobüsle nasıl gidilir?

Otobüs,özel araba ve ya motosiklet ile Bulgaristan’a rahatlıkla ulaşılabilmektedir. İstanbul’dan her gün Bulgaristan’a otobüs seferleri bulunmaktadır. İstanbul’dan Sofya’ya hareket eden otobüsler yaklaşık 8-9 saat sürmektedir. Sınır kapısında yoğunluk varsa bu süre 1-2 saat daha uzayabilmektedir.

Bulgaristan Türkiye otobüs bileti kaç para?

İstanbul – Şumen ( Bulgaristan ) en ucuz otobüs bileti ne kadardır? En ucuz İstanbul – Şumen ( Bulgaristan ) otobüs bileti 350,00 TL ‘dir.

Bulgaristan istanbul arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Sofya ( Bulgaristan ) arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? İstanbul – Sofya ( Bulgaristan ) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 28 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Zeytinburnu Hangi Otobüs Gider?(Çözülmüş)

Bursa Bulgaristan otobüsle kaç saat?

Bursa – Haskova ( Bulgaristan ) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat sürmektedir. Bursa – Haskova ( Bulgaristan ) arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Izmir Bulgaristan otobüs kaç saat?

İzmir – Haskova ( Bulgaristan ) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat sürmektedir. İzmir – Haskova ( Bulgaristan ) arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İzmir – Haskova ( Bulgaristan ) arasında en çok sefer düzenleyen otobüs şirketi hangisidir?

Bulgaristan Türkiye arası ucakla kaç saat?

Türkiye ile bulgaristan Arası Uçakla 1 saat 19 dakika sürmektedir. Türkiye – bulgaristan arasındaki uçuş mesafesi 922 km dir. 922 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 19 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Bulgaristan Türkiye arası kaç saat sürer?

Şumen ( Bulgaristan ) – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 27 dakika sürmektedir.

Bulgaristan kaç saatte gidilir?

İstanbul Bulgaristan arası şahsi araçla 5-6 saat sürüyor. Bulgaristan ‘a otobüsle ulaşım yaklaşım 8-9 saat sürmektedir. Karayolu ulaşımında sınır kapısında yoğunluk varsa bu süre 1-2 saat daha uzayabilmektedir. Bulgaristan ‘a her gün İstanbul’dan düzenli otobüs ve uçak seferleri bulunmaktadır.

Bulgaristana pasaportsuz gidilir mi?

Bulgaristan’a kimlik ile girme şansınız ne yazık ki yoktur. Kısa süreliğine Bulgaristan’a gitmek isteseniz bile mutlaka vize şartı vardır. Bulgaristan’a giriş yapmanız için Bulgaristan vizesi sahibi olmanız gerekmektedir.

Bulgaristan’a gitmek kaç para?

Bulgaristan turistik vize ücreti 2021 yılı ve 2022 yılları için aynı olup seyahat sigortası dahil 110 EURO seyahat sigortası hariç 100 EURO’dur.

Türkiyeden Bulgaristan’a gitmek için ne gerekli?

Bulgaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2022

 • Pasaport.
 • Biyometrik Fotoğraf.
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.
 • Banka Hesap Dökümü
 • İkametgah Belgesi.
 • 6- Hotel Konfirmasyonu.
 • Mesleki Durumunuzu Gösteren Belgeler.
 • -Emekli iseniz; emekli kartınızın fotokopisi yeterlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *