Bursa Botanik Park Hangi Otobüs Gider?(Soru)

Botanik park alanında ücretsiz otopark mevcuttur. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Terminalden 93, 95, 97 95 A, 43 H numaralı belediye otobüsleri ile Şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı belediye otobüsleri ile Kent meydanından Soğanlı-Botanik Park minibüsleri ile ulaşabilirler.

Bursa Botanik Park Hangi metro durağı?

Osmangazi bölgesinde bulunan botanik park otobüs duragı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kültürpark durak, Osmangazi içindeki botanik park otobüs duragı konumuna en yakındır.

Bakırköy Botanik Park hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul/ Bakırköy Botanik Park yakınından geçiyor: 71T, 72T, 94Y, 98H, 98S, BN1.

Botanik parka nasıl gidilir metrobüs?

Toplu taşıma ile Botanik Park ‘a gelmenin en hızlı yolu metrobüs kullanmak. Metrobüs ‘ün İncirli durağında için üst geçitten geçtikten 100 metre sonra Bakırköy Botanik Park ‘a ulaşılıyor.

Ankara Botanik Parkına nasıl gidilir?

Ankara Botanik park ulaşım? Botanik Park Ankara durağından geçen otobüsler Kızılaydan kalkıyor. Kızılay dan 135 – 413 – 407 ya da 188 nolu otobüslere ya da taksiye binerek Botanik Park durağında ( hangi durakta inmem gerekli: Botanik Parkı Atakule durağı ) inip parka ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Otobüs Firmaları Nereye Şikayet Edilir?(EN iyi 5 ipucu)

Botanige hangi otobus gider?

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Terminalden 93, 95, 97 95 A, 43 H numaralı belediye otobüsleri ile Şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı belediye otobüsleri ile Kent meydanından Soğanlı- Botanik Park minibüsleri ile ulaşabilirler.

Bursa Hayvanat Bahçesi giriş ücreti ne kadar?

Bursa Hayvanat Bahçesi Giriş Ücreti Hayvanat bahçesi giriş ücreti Yetişkin 10 TL ve Öğrenci 4 TL olarak bilet fiyatı bulunuyor.Girişlerde BuKART geçerli.Gişeler ziyaret saatinden bir saat önce kapanmaktadır.

Bakırköy Botanik Park hangi durak?

Metrobüs ya da otobüsle ulaşmak isterseniz, incirli durağında ineceksiniz. Metro çıkışından üst yoldan karşıya geçip yaklaşık 100 Metre yürüdükten sonra Bakırköy Botanik Parka ulaşabilirsiniz. Bakırköy Botanik Parkı ziyaret etmek isteyenler için parkın açılışı sabah 7:00 de olmaktadır.

Botanik Park Ataşehir hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ataşehir Botanik Park yakınından geçiyor: 10, 131YS, 14ES, 522B.

Botanik Park giriş ücreti ne kadar?

Buraya giriş tamamen ücretsiz. Ayrıca araçla gelmek isteyenlere de güzel bir haberimiz daha var. Parkın girişinde bulunan açık otoparktan da ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

2 hece Bakırköy nasıl gidilir?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden 2 Hece adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 31, 71T, 72T, 73, 89K, 94Y, 97, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, MK97.
  2. Tren: MARMARAY ( ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.

Bakırköy Botanik Park mangal yapılır mı?

Bakırköy Botanik Parkı Hakkında Bilgiler Şehrin ortasında yemyeşil bir vaha olan bu parkın en güzel yanı da yemyeşil ağaçlar altında piknik yapma imkanı sunuyor olması. Fakat parkta mangal yakılmasına izin verilmiyor.

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi yakınından geçiyor: 10, 16M, 19E, 19EK.

You might be interested:  Van Istanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Botanik hangi semtte?

Botanik Parkı 39.887623 enlem ve 32.856411 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Çankaya Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır.

Bir botanik parkında neler olmalı?

Botanik Parkta Neler Yapılabilir? Park içerisinde piknik masaları mevcut. Toprak ve taşlarla yapılmış yürüyüş yolları, koşu yolu ve yol üzerinde kültür-fizik için aletler, bisiklet için asfaltlanmış yol, masa tenisi alanları mevcuttur. Şehir içerisinde doğa ile buluşabileceğiniz güzel bir yer.

Atakule ye nasıl gidilir?

Atakule ‘ye Otobüsle Gidecekler; Ulus, – Sıhhiye – Kızılay olarak bilinen bölgelerden, Bakanlık – Çankaya yönüne doğru giden otobüs duraklarından;

  1. 185 – Oran Sitesi.
  2. 408 – Güneşevler.
  3. 413 – Altınpark. hat numaralı otobüslere binerek ulaşabilirsiniz. Otobüsler Atakule ‘nin hemen yanında durmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *