Bursa Otobüs Öğrenci Ne Kadar?

Yeni düzenleme ile Metro Tam biniş 2.90 TL, indirimli 2,55 TL oldu. Düzenleme ile otobüs uzun hat 3,80 TL, kısa hat ise 3 TL olarak düzenlendi. Aylık tam abonman ise yüzde 11 artışla 200 TL olarak belirlendi. Öğrenci abonman fiyatı ise 90 TL olarak sabit tutuldu.

Bursa Otobüs ücreti ne kadar?

Bursa ‘nın metro hattı BursaRay ücretleri belli oldu. 2022 yılı için tam kart sahipleri, BursaRay’a binişte 4,20 TL ödeyecek. Öğrenciler için bu rakam 1,80 TL olarak belirlenirken, indirimli kart sahipleri 3,60 TL ödeme yapacak. 3

Bursa tek kullanımlık bilet nereden alınır?

BursaRay istasyonlarındaki dolum ve satış noktalarından ve bayilerden satın alabilirsiniz. Kartınıza dilediğiniz sıklıkta alt ve üst limitler dahilinde yükleme yaparak hem sağladığı ekonomik yolculuk imkanında faydalanabilir, hem de her seferinde bilet almak için gişe önünde bekleyerek vakit kaybetmemiş olursunuz.

Bursa Otobüs kartı ne kadar?

Kentte 1 Ocak 2022’den itibaren uygulamaya giren zamlı tarifede, metro tam biniş 3.5 TL’den 4.20 TL’ye, indirimli 3.00 TL’den 3.60 TL’ye, otobüs uzun hat 4.40 TL’den 5.30 TL’ye, kısa hat ise 3.90 TL’den 4.70 TL’ye yükseldi. Aylık tam abonman da 230 TL’den 260 TL’ye, aylık indirimli abonman kart ise 225 TL oldu.

You might be interested:  Istanbul Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

Bursa metro kaç para çekiyor?

Yeni düzenleme ile Metro Tam biniş 2.90 TL, indirimli 2,55 TL oldu. Düzenleme ile otobüs uzun hat 3,80 TL, kısa hat ise 3 TL olarak düzenlendi. Aylık tam abonman ise yüzde 11 artışla 200 TL olarak belirlendi. Öğrenci abonman fiyatı ise 90 TL olarak sabit tutuldu.

Öğrenci kartı nasıl çıkarılır?

İsterseniz internet üzerinden online olarak ya da İstanbulkart Başvuru Merkezlerine bireysel olarak başvurarak kartınızı temin edebilirsiniz.

Bursa Öğrenci kartı ne kadar çekiyor?

Abonman kartları ile aylık 160 biniş hakkı bulunan öğrencilerin ulaşım ücreti yaklaşık 44 kuruşa denk gelirken, bu fiyatla Türkiye genelinde öğrencileri en ucuz fiyatla taşıyan belediye, Bursa Büyükşehir Belediyesi oldu.

Öğrenci kimlik kartı nasıl çıkarılır?

Kimlik Kartının Alınması Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan yeni öğrenci kimlik kartı nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport vb. belge ibraz ederek öğrencinin kendisi tarafından başvurularak ilgili akademik birimden alınır.

HES kodu Bursa karta nasıl yüklenir?

Hes Kodu Eşleştirme

  1. TC KİMLİK NO * TC kimlik numarası ile HES kodu eşleştirmesi için kart sahibinin TC kimlik numarasını giriniz.
  2. AD * Kart Sahibinin Adı’nı Giriniz.
  3. HES KODU *(!)
  4. CEP TEL * Tüm bilgilerin doğruluğunu teyit için doğrulama kodu gönderilecektir.

Aylık kartta kaç basım hakkı var?

Aylık Mavi kart önce 200 basıma ve daha sonra 180 basıma indirilmiştir. Öğrenci Mavi kartı 200 basım ile sınırlandırılmıştır.

Bukart kaç çekiyor?

Manyetik biletlerde öğrenci indirimi bulunmamaktadır. Aylık Abonman Kart 1 ücretleri Tam 260,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş), Öğrenci 70,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş), Öğretmen ve 60+ 225,00 TL (30 gün süre ile 160 biniş) olup belirli tarifelerde geçerlidir.

You might be interested:  Türkiye Azerbaycan Otobüs Seferleri Ne Zaman Başlayacak?(Mükemmel cevap)

Bursa abonman kart nereden alınır?

Öğrenci, öğretmen ve 60 yaş üzeri vatandaşları kapsayan Aylık Abonman İndirimli Bukart almak isteyenler T.C kimlik numarası, 1 adet vesikalık fotoğraf ve Seyahat Kartları Uygulama Yönetmeliği ile belirlenen belgelerle Bursaray Şehreküstü İstasyonu’nda bulunan BURULAŞ Bilet Sistemleri Müdürlüğü ofisine başvurabilecek.

Bursa metro kaç TL 2021?

BURULAŞ’ın toplu ulaşıma yaptığı zam şöyle: Bursa ‘da toplu taşıma fiyatlarına yapılan ve 1 Nisan 2021 ‘de uygulamaya girecek yeni düzenlemeyle birlikte metro tam biniş 3,50 TL, indirimli 3.00 TL olurken; otobüs uzun hat 4,40 TL, kısa hat ise 3,90 TL, aylık tam abonman ise yüzde 15 artışla 230 TL oldu.

BURULAŞ abonman kart nereden alınır?

Pazarlama ve Yolcu İlişkileri Müdürlüğü, Seyahat Kartları Şefliği Şubelerine müracaat ederek Kişiselleştirilmiş Aylık BursaKart teslim alabilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *