Çeşme Otobüs Biletleri Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Izmir’den Çeşme’ye otobüs biletleri ne kadar?

İzmir Çeşme Otobüs Bileti (Tek Yön)

  • İzmir Balıkesir Çeşme Otobüs Bileti. 73,00.
  • İzmir İzmir Çeşme Otobüs Bileti. 73,00.
  • İzmir Kuşadası Çeşme Otobüs Bileti. 87,00.

Izmir Çeşme arası kaç para?

İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile 29 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme ‘ye otobüs kalkmaktadır.)

Izmir Çeşme otobüsleri nereden kalkar?

Üçkuyular Semt Garajı’ndan kalkan Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir – Çeşme Otoyolu’nu kullandıktan sonra Alaçatı ve Ilıca’ya uğrayıp Çeşme Otogar’a ulaşıyor. Üçkuyular’dan haftanın 7 günü ilk sefer 07.15’te son araç ise 21.30’da. Sefer sıklığı yaz döneminde 30 dakika, kış döneminde ise 45 dakika.

Izmir Alaçatı otobüsle kaç saat?

İzmir – Alaçatı arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Alaçatı arası otobüs yolculuğu ortalama 14sa 35dk sürmektedir.

Izmir Alaçatı arası kaç TL?

İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor. İlk araç sabah 06.30 son araç ise 22.00’de kalkıyor. Her yarım saat veya 45 dakikada bir seferler düzenleniyor.

You might be interested:  Kayseri Niğde Otobüs Bileti Ne Kadar?(Soru)

Izmir çeşme otobüs ile kaç saat?

İzmir – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Izmir çeşme otobüsle kaç saat sürer?

Çeşme – İzmir arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Çeşme – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 13sa 48dk sürmektedir.

Çeşme ile izmir arası kaç km?

İzmir Çeşme Arası Kaç Km dir? İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

Izmir urla otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir ‘den Urla ‘ya Ulaşım İzmir ‘den Urla ‘ya otobüs ile gitmek için 984 no’lu Urla – Fahrettin Altay otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bu hat, Fahrettin Altay Metro İstasyonu’nun yanında yer alan otobüs duraklarından kalkmaktadır. 984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanından çeşmeye nasıl gidilir?

Havalimanı ‘ndan Çeşme’ye gitmek için ise İZBAN trenine binebilir ve aktarma noktası olan Fahrettin Altay durağında inebilirsiniz. Daha sonra buradan hareket eden 984 numaralı Urla otobüsüne binerek Urla’da inmeli ve ardından 760 numaralı Çeşme belediye otobüsüne binerek Çeşme’ye olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Urla Çeşme altına nasıl gidilir?

Urla Çeşmealtı Eshot Otobüsleri 738 numaralı Urla – Çeşmealtı otobüsleri Urla ‘dan sabah 06.40, Çeşmealtı’ndan 07.15’te kalkmakta ve 45 dakikada yeni bir otobüs seferi bulunmaktadır. Seferler akşam 20.00’e kadar sürüyor.

İstanbul Çeşme kaç km yeni yol?

İşte Çeşme – İstanbul arası kaç km ya da kaç saat olduğunun bilgileri.. ÇEŞME – İSTANBUL ARASI KAÇ KM, KAÇ SAAT? İstanbul Çeşme arası yaklaşık 650 kilometre ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 9 saat kadar sürmektedir.

İstanbul Çeşme kaç saat yeni yol?

İstanbul -İzmir arası, otoyolun açılmasıyla 100 kilometre kısaldı. 192 kilometrelik yeni bölümün hizmete girmesiyle 8.5 saatlik yol, 3.5 saate indi.

You might be interested:  Bursa Gebze Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözünme)

İstanbul Çeşme otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 1dk sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *