Eski Foçaya Hangi Otobüs Gider?(En iyi çözüm)

İzmir kent merkezinden İZBAN trenine binerek Hatundere İstasyonu’nda indikten sonra tren seferleri ile koordineli bir şekilde çalışan 744 numaralı Foça-Hatundere Aktarma ESHOT otobüslerini kullanarak Foça’ya gidebilirsiniz. 744 numaralı Foça-Hatundere Aktarma otobüsü haftanın 7 günü sefer yapıyor.

Karşıyaka’dan Eski Foça’ya Nasıl Gidilir?

Karşıyaka ‘ dan Foça ‘ya otobüsle nasıl gidilir? Karşıyaka İskele – Menemen arasında sefer yapan 400 numaralı otobüs ile Menemen’e gidip oradan 744 ( Foça -Menemen Hatundere Aktarma) ve 745 (Yeni Foça – Biçerova Aktarma) numaralı otobüs aktarması yapmanız gerekiyor. Otobüs oradan da Yeni Foça ‘ya geçiyor.

Izmir Foça otobüsleri nereden kalkıyor?

Araçlarımız İzmir Otogarından 101 ve 102 nolu perondan hareket etmektedir.

Hatundere Eski Foça arası kaç dakika?

744 otobüs hattının ilk durağı Hatundere İstasyon olup son durağı Eski Foça durağıdır. 744 ( Foça ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 744 hattında 44 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

Bornova eski Foça nasıl gidilir?

Havalimanından ESHOT’un 204 numaralı Havalimanı- Bornova Metro otobüsüne binip oradan otogara geçip Foça dolmuşlarına binin. Alternatif olarak İZBAN Turan durağında inip yolun karşısından geçen Foça dolmuşlarına binebilirsiniz. Yolculuğun toplam süresi 2,5 saat, ücret ise 20-30₺ arasında.

You might be interested:  Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

Eski Foça hangi İZBAN Durağı?

İzmir şehir merkezinden İZBAN ile Foça ‘ya ulaşım İzmir kent merkezinden İZBAN trenine binerek Hatundere İstasyonu’nda indikten sonra tren seferleri ile koordineli bir şekilde çalışan 744 numaralı Foça -Hatundere Aktarma ESHOT otobüslerini kullanarak Foça ‘ya gidebilirsiniz.

Aliağa Foça arası nasıl gidilir?

İzmir içerisinde İZBAN kullanmak ise toplu taşıma ile gelecekler için rahat bir ulaşım aracıdır. İzban istasyonlarında Aliağa yönüne doğru giden trene binilerek, Hatundere istasyonunda indikten sonra 744 ESHOT ( otobüs )’a binerek Foça ‘ya ulaşım sağlanılacaktır.

Izmir Foçadan otogara nasıl gidilir?

Hatundere istasyonunda 744 Numaralı otobüsler ile Eski Foça Otogar’a gidebilirsiniz. Otogar merkezdedir. İzmir Şehirlerarası Otogar ‘dan Foça ‘ya minibüs seferleri mevcuttur. İzmir Otogar ile Eski Foça Otogar arasında karşılıklı yapılan seferler aynı saattedir.

Fahrettin Altay dan Urla’ya Nasıl Gidilir?

Urla ‘ya İzmir’in içinden ulaşmak isterseniz ESHOT otobüslerini tercih edebilirsiniz. Fahrettin Altay Meydanı’ndan hareket eden 725 numaralı Urla -F. Altay otobüsüne binebilirsiniz. Metro hattını kullanarak Fahrettin Altay Meydanı’na kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hatundere Aktarma Merkezi nerede?

Hatundere Tren İstasyonu, İzmir’in Menemen ilçesinde yer alan TCDD’ye ait tren istasyonudur. İstasyon, 1996 yılında inşa edilerek hizmete girmiş ve TCDD’nin Alsancak – Aliağa Bölgesel Treni seferlerinde kullanılmıştır.

Yeni Foça Halk Plajı nasıl gidilir?

Toplu taşıma ile plaja gelenler İzmir Otogarı’ndan minibüs kullanarak ulaşabilirler. Yeni Foça ‘ya herhangi bir İZBAN durağından trene bindikten sonra Biçerova İstasyonunda inerek ulaşabilirsiniz. 745 numaralı Yenifoça -Biçerova Aktarma ESHOT otobüsleri ile de ulaşmak mümkündür.

Foça Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

744, Foça bölgesinde bulunan Foça Devlet Hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Foça nerede denize girilir?

Eski Foça Denize Girilecek Yerler – Eski Foça Plajları ve Koyları

  • Eski Foça Karakum Plajı ⛱️
  • Eski Foça Kaleburnu Plajı
  • Eski Foça Çanak Koyu.
  • Eski Foça Vertigo Plajı
  • Eski Foça Sahili.
  • Eski Foça İngiliz Burnu.
  • Yeni Foça Halk Plajı
  • Yeni Foça Burunucu.
You might be interested:  Izmir Istanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Izmir Seferihisar nasıl gidilir?

İzmir ‘den Seferihisar’a nasıl gidilir: İzmir ‘den Seferihisar’a ulaşım için belediye otobüsü ya da dolmuş seçeneği bulunuyor. Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden hareket eden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleri Seferihisar ilçe merkezine kadar gidiyor.

Izmir Alaçatı Nasıl Gidilir?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı ‘ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *