Eymir Gölüne Hangi Otobüs Gider?(Çözülmüş)

Başkentliler, 5 Mayıs Cumartesi gününden itibaren Eymir Gölü‘ne ulaşım kolaylığına kavuşacak. “112 numaralı” hatla hafta içi ve hafta sonu her gün 07.00 ile 21.00 saatleri arasında seyahat edebilecek olan yolcular, “Ulus-Kızılay-Çankaya-Eymir” güzergâhında bulunan 185 ve 135 hat numaralı durakları kullanabilecek.

Kızılay’dan Eymir gölüne nasıl gidilir?

Kızılay Güvenpark’tan 190 numaralı otobüse binerek Eymir Gölü’nün Oran tarafındaki girişine kadar gidebilirsiniz. Otobüs yolculuğu biraz uzun sürse de aktarmasız olması avantajlı..

Eymir Gölü’ne nasıl gidilir ego?

EGO ile ulaşım ise; 190 No’lu Ulus-Kızılay-Konya Yolu- Eymir aracı gitmektedir. Kendi Aracınızla gidecekseniz eğer oran ‘da bulunan TRT binasının oradan Eymir gölüne iniş yeri var oralar da bir yere bırakabilirsiniz.

Ankara Eymir gölüne herkes girebilir mi?

Eymir Gölü ‘ne Kimler Girebilir? Genel anlamda Göl tüm ziyaretçilere açıktır. Eğer araçla giriş yapmak isterseniz ODTÜ’den Göl Giriş Kartı çıkarmanız gerekecek. Bu kartı çıkarmadığınız takdirde gölün bulunduğu bölgeye araçsız gitmeniz gerekecek.

Ahlatlıbele hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ahlatlıbel Tesisleri yakınından geçiyor: 103-1, 191, 192, 193, 301.

Eymir gölüne otobüs var mı?

Başkentliler, 5 Mayıs Cumartesi gününden itibaren Eymir Gölü ‘ne ulaşım kolaylığına kavuşacak. “112 numaralı” hatla hafta içi ve hafta sonu her gün 07.00 ile 21.00 saatleri arasında seyahat edebilecek olan yolcular, “Ulus-Kızılay-Çankaya- Eymir ” güzergâhında bulunan 185 ve 135 hat numaralı durakları kullanabilecek.

You might be interested:  Kaynarca Otobüs Terminali Nerede?(En iyi çözüm)

Mogan Gölüne dolmuşla nasıl gidilir?

Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Parkın en yakın noktasında bulunan duraklarda inebilirsiniz. Minibüs ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler de Güven Park’ın yanından hareket eden minibüslere binebilirler.

Eymir gölünde nerede kahvaltı yapılır?

Eymir Gölü Kahvaltı Mekanları ve Restoranlar İsterseniz bu büfelerden balık ekmek, gözleme, ekmek arası köfte gibi yiyecekler yiyebilir, ya da göle sıfır masalarda kahvaltı yapabilirsiniz. Göl çevresindeki büfe ve restoranlar şunlar: Marina büfe, Balıkçı Büfe, Yakamoz, Yelkenci, Orfoz, Çobanoğlu ve Bağ Evi.

Eymire arabayla gidilir mi?

Eymir Gölü Yerleşkesine yaya girişleri saat: 06.00 – 22.00 saatleri arasındadır. Göl Yerleşkesine araç giriş kartına sahip ziyaretçilerin hafta içi girişleri saat: 06.00 – 22.00 saatleri arasındadır. Eymir Gölüne araç ile girişler için Göl giriş kartı almak zorunludur.

Eymir gölünde piknik yapılıyor mu?

Gölün çevresinde bir şeyler atıştırabileceğiniz kafeler ve büfeler de mevcut. Ateş yakılmadığı sürece ise piknik yapmak serbest.

Eymirde mangal yakmak yasak mı?

Eymir Gölü Yerleşkesi genelinde mangal ve ateş yakmak yasaktır.

Ankaradaki goller nelerdir?

İl sınırları içinde Mogan, Tuz, Karagöl (Çubuk), Eymir, Karagöl (Kızılcahamam) gölleri bulunur.

Ankara Eymir Gölü nerede?

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Eymir Gölü ODTÜ arazisi içinde yer almaktadır. Eymir Gölü çevresi 1.09 kilometrekaredir. Derinliği 3. 80 metre olan Eymir Gölü çevresi uzunluğu 9 kilometre ortalama derinliği 5 metre civarında ölçülmüştür.

Incek dolmuşu nereden geçiyor?

191, 192, 193, 194 ve 584 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlanabilen semttir, ankara’da. mevlana bulvarı üzerinde ankamall ile il emniyet müdürlüğü arasındaki büfenin önünden incek dolmuşu geçer.

You might be interested:  Antalya Olimpos Hastanesine Hangi Otobüs Gider?(Mükemmel cevap)

Kızılay Etimesgut nasıl gidilir?

Ankara’dan Etimesgut ‘a Ulaşım Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut ‘a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Kızılaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 203-7, 263-7, 453, 481. 5

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *