Gebzeden Darıca Hayvanat Bahçesine Hangi Otobüs Gider?(Çözülmüş)

Marmaray Darıca hayvanat bahçesine gidiyor mu?

Bu Tren hatları Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi yakınından geçiyor: MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Darıca Hayvanat Bahçesine otobüsle nasıl gidilir?

500T numaralı İETT otobüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile; Gebze – Harem minibüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile parkımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmitten Darıca Hayvanat Bahçesine hangi Otobüs gider?

702, Kocaeli Merkezi bölgesinde bulunan Darıca hayvanat bahçesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:55 civarında buradan geçer.

Taksimden Darıca Hayvanat Bahçesine Nasıl Gidilir?

Minibüsten Çayıroğlu durağında inip Darıca ‘ya giden 501 Nolu minibüslere binerek hayvanat bahçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Taksim veya Kadıköy üzerinden kalkan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Darıca Hayvanat Bahçesine iett ile nasıl gidilir?

500T numaralı İETT otobüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile; Gebze – Harem minibüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile parka ulaşım sağlayabilirsiniz.

Darıca Hayvanat Bahçesi giriş ücreti ne kadar?

Giriş Ücretleri (2021) Biletlerinizi girişteki gişelerden yada biletix üzerinden indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Darıca Hayvanat Bahçesi yetişkinler için tam bilet ücreti 70 TL ‘dir. Öğrenci için ise 60 TL ‘dir.

You might be interested:  Bulgaristan Otobüs Seferleri Ne Zaman Başlayacak?(Mükemmel cevap)

Darıca Hayvanat Bahçesi saat kaça kadar açık?

Ziyaret saatleri: Haftanın her günü 10.00- 19.00 arasında giriş yapılabilmektedir. Son giriş saatini takiben hava kararana kadar da gezilebilir. Hayvanat Bahçesi her gün ziyarete açıktır.

Darıca Hayvanat Bahçesi kaç saatte gezilir?

Toplam en fazla 3 saatte gezilip görülebilir.

Darıca Hayvanat Bahçesi pendikten nasıl gidilir?

Toplu taşıma ile gelmek için Üsküdar’dan kalkan Harem-Gebze minibüsünü kullanabilir, Çayıroğlu’nda indikten sonra Darıca ‘ya giden 501 nolu minibüslere binerek Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ‘ne ulaşılabilir.

Gebze izmit arası otobüsle kaç saat?

Gebze – İzmit (Kocaeli) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 47 dakika sürmektedir.

Kocaeliden Darıca’ya Nasıl Gidilir?

Darıca’ya Otobüs İle Ulaşım Kocaeli ve çevre illerden direkt olarak otobüs ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Kocaeli’den Darıca’ya otobüs ile gelmek isterseniz, İzmit Otogar’ından ilçeye sefer yapan otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ortalama 1 saat içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Darıca Hayvanat Bahçesi hangi durak?

Yahya Sokak durak, Gebze içindeki Darıca Hayvanat Bahçesi konumuna en yakındır.

Darıca Hayvanat Bahçesi nereye bağlı?

Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Kocaeli ilinde yer almaktadır. Hayvanat bahçesi ile botanik park yaklaşık 80 dönümlük bir alan içerisinde yer almaktadır.Çok sayıda bitki ve hayvan türünü barındıran Darıca Hayvanat Bahçesi, İstanbul’a da oldukça yakındır ve bu sebeple İstanbul hayvanat bahçesi için gezi

Izmir doğal yaşam parkı nasıl gidilir?

Karşıyaka Vapur İskelesi’nden hareket eden 777 numaralı otobüsler ve Çiğli Aktarma Merkezi’nden hareket eden 751 numaralı otobüsler ile ulaşabilir. İzban’ı kullanan ziyaretçilerimiz Çiğli Aktarma Merkezi’nden hareket eden 751 nolu otobüslerle İzmir Doğal Yaşam Parkı ‘na ulaşabilirler.

Park of Istanbul hangi otobüs gider?

Bulunduğunuz bölgeden; 132ÇK hatlı otobüs ile Taşdelen’e aktarma yapabilir, Taşdelen İETT Otobüs durağından, 131Y hatlı otobüs ile Madenler iETT durağından, Nişantepe istikametine gitmekte olan, 11A – 11NM – 14A – 522 – 522N hatlı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *