Internetten Alınan Otobüs Bileti Nasıl Değiştirilir?(EN iyi 5 ipucu)

Biletall.com üzerinden otobüs bileti sekmesinden bilet satın aldıysanız, sitenin üst tarafında bulunan ‘İptal/İade’ menüsü seçilir. Açılan ekrana Pnr no ve yolcu soy isim ya da telefon numarası girilerek bilet görüntülenir. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.

Otobüs bileti en geç ne zaman iptal edilir?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Alınan otobüs bileti ertelenir mi?

3-İnternetten Satın Alınan Otobüs Biletlerinin İptal ve İadesi. Biletbayi.com sitesinden satın almış olduğunuz otobüs biletlerini, firma fark etmeksizin sefer saatinden 24 saat öncesine kadar iptal ettirebilmeniz mümkündür. Geri iade edilen ücrette ise herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Otobüs bileti tarihi değiştirilir mi?

Bilet Değişim Kuralları Otobüs seferinize 25 saatten az süre varsa değişiklik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs seferinize 25 saatten fazla süre varsa değişiklik işlemi için biletinizi açığa alabilir; dilediğiniz firma, güzergah ve tarih için açık biletinizi kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Samandıraya Hangi Otobüs Gider?(Mükemmel cevap)

O biletten alınan otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Biletinizin iptali için https://www.obilet.com/ otobus – bileti -sorgulama-ve- iptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs bileti parası iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Bilet aldıktan sonra iptal edilebilir mi?

Eğer biletinizi iptal ettirmeye karar verdiyseniz, bu işlemleri havayolunun çağrı merkezi veya bilet satış ofislerinden yaptırabilirsiniz. İnternetten bilet aldıysanız yolcu satış ofislerine yönlendiriliyor. İadenin gerçekleştirilmesi için bileti satın aldığınız kredi kartı ve kimlik kartınızı gerekiyor.

Otobüs bileti ne zamana kadar açığa alınabilir?

Bilet açığa alma ve iptal kuralları İnternet açığa alma süresi otobüs hareket saatinden 6 Saat önceye kadar yapılamaz.

Alınan bilet nasıl iptal edilir?

Biletall.com üzerinden otobüs bileti sekmesinden bilet satın aldıysanız, sitenin üst tarafında bulunan ‘ İptal /İade’ menüsü seçilir. Açılan ekrana Pnr no ve yolcu soy isim ya da telefon numarası girilerek bilet görüntülenir. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.

Kamil Koç bilet iptali Ne zamana kadar?

Bilet İptali Satın alınan biletlerin iptal işlemleri hakkında;Seferlerimizde sınırlı sayıda yolcu taşınabilmesi sebebiyle, seyahat etme zorunluluğu olan diğer yolcularımızın hakkına saygı göstermek adına, biletleriniz seferden 1 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.

Otobüs bilet değişikliği nasıl yapılır?

Biletinizde işlem yapabilmek için https://www.obilet.com/ otobus – bileti -sorgulama-ve-iptali linkine tıklayınız. Açılacak ekrana bilet bilgilerinizi girdikten sonra biletinizin yanında yer alan “Değiştir” ya da “Açığa Al” butonuna basarak değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Meram Tıp Fakültesine Hangi Otobüs Gider?(EN iyi 5 ipucu)

Metro Turizm bilet iptali olur mu?

Bilet İptal ve İade Şartları Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir. Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez.

Açığa aldığım bileti nasıl kullanabilirim?

Bilet açığa dönüştürüldükten sonra 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Kredi kartı ile alınmış biletler de açık tarihli bilete dönüştürülebilir. Bilet tarihlendirirken arada ücret farkı varsa üzerine eklenir. Açık biletler başkasına devredilemez ya da bilet üzerindeki isim değiştirilemez.

Otobüs firması seferi iptal edebilir mı?

Otobüs firmaları, seferlerini gerçekleştirebilmek için azami gayret göstermektedir. Seferinizin iptali durumunda, tarafınıza firmadan önceden bilgilendirme yapılacak ve bilet ücretiniz hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade edilecektir.

Astor otobüs bileti iptal edilir mi?

Şanlıurfa Astor Turizm Bilet İptal Prosedürü Online-otobusbileti.com web adresimizden Online olarak almış olduğunuz biletlerin iptali dökümü yapılmadığı sürece online olan iptal edilmekte fakat dökümü yapılmış ise yine biletinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Biletix bilet iptal olur mu?

Biletix organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar. Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *