Istanbul Belgrad Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözülmüş)

Belgrad otobüsle kaç saat?

Otobüs yolculuğu ortalama 17s sürer. Kalkışlar 02:55 – 23:30 arasındadır.

Türkiye’den Sırbistan’a otobüs var mı?

Belgrad’a otobüsle nasıl gidilir: İstanbul Esenler Otogarı’ndan Sırbistan’a otobüs bileti alarak gitmek mümkün. İstanbul -Belgrad arasındaki mesafe 950 km. Bulgaristan ve Sırbistan sınırlarındaki beklemelere ve bürokratik işlemlere göre değişkenlik gösteren yolculuk, ortalama 12 ile 15 saat arasında değişiyor.

Sırbistan dan istanbul’a otobüs var mı?

Belgrad’den İstanbul’a gelen en erken otobüs başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Istanbuldan hangi ülkelere otobüs var?

Öncelikle Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Makedonya, Avusturya, Almanya, İsviçre, Macaristan sayılabilir. Bu ülkelerden herhangi birine seyahat etmek isteminiz durumunda uçak yolculuğunun yanı sıra otobüs ile de seyahat etme imkanınız vardır.

Türkiyeden Belgrad’a nasıl gidilir?

İstanbul’da Belgrad’a tren yolculuğu ile de gidebilirsiniz. İstanbul – Sofya Ekspresi’ni kullanarak önce Sofya’ya oradan da otobüs ya da trenle Belgrad’a geçebilirsiniz. Fakat Sofya üzerinden yapılan seyahatte transit seyahat vizesine ihtiyacınız vardır.

Belgrad Ormanına otobüsle nasıl gidilir?

42T, 42R, 42M, 42HM veya 153 numaralı otobüsler ile Belgrad ormanına ulaşmak mümkündür. Bunun dışında D2 otobüs hattı ile de ulaşmak mümkündür. D2 otobüs hattı sadece cumartesi ve pazar günleri hizmet vermektedir. Bu otobüs ortalama 2,5 saat ara ile hareket etmektedir.

You might be interested:  Denizli Aqua Mall Hangi Otobüs Gider?(En iyi çözüm)

Türkiyeden den Sırbistan’a nasıl gidilir?

Sırbistan’a Türkiye’den seyahat etmek istiyorsanız hem AtatürkHavalimanı’ndan hem de SabihaGökçenHavalimanı’ndan direkt uçuşlar bulunmamaktadır. Uçuşlar ülkenin başkenti olan Belgrad’da bulunan Nikola Tesla Havalimanı’na gerçekleştirilmektedir. İstanbul Esenler Otogarı’ndan otobüsle gidilebilmektedir.

Beşiktaş Belgrad Ormanına nasıl gidilir?

– 42T, 42R, 42M, 42HM veya 153 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. – Yalnızca cumartesi ve pazar günleri, Beşiktaş ‘tan geçen ve 2.5 saatte bir kalkan D2 isimli bir otobüs var. Bu otobüs ile de Belgrad Ormanı’na ulaşmanız mümkün.

Belgrad havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Havaalanı A1 Minibus Belgrad Nikola Tesla Havaalanı ‘ndan şehir merkezine ulaşım için en popüler seçenek A1 isimli minibus denilebilir. Hem ucuz hem konforlu hem de hızlı. A1 minibus bilet fiyatları 300 RSD yani yaklaşık 3$. Yolculuk ise yaklaşık 30 – 35 dakika sürüyor.

Sırbistan’a uçuş var mı?

Türkiye ile Belgrad (Sırbistan başkenti) arasındaki uçuşlar ortalama 4 saat sürer. Air Serbia, Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Aeroflot ve AnadoluJet, Sırbistan yönüne aktarmasız uçmaktadır.

Sofya istanbul arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Sofya (Bulgaristan) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 28 dakika sürmektedir.

Sırbistan hangi ülkeye bağlı?

Sırbistan-Karadağ’ın ayrılmasıyla oluşmuştur. Kuzeyinde Macaristan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek ve Karadağ, güneyinde Kuzey Makedonya ve Kosova, doğusunda Romanya ve Bulgaristan bulunur.

Azerbaycan’a otobüs var mı?

Dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul sadece Türkiye için değil tüm Avrupa ve Asya için bir yol güzergâhıdır. Türkiye’nin otobüs taşımacılığına katile ve itibar getiren köklü firması Metro Turizm, İstanbul Azerbaycan otobüs bileti almak suretiyle güvenli bir şekilde Azerbaycan’a seyahat edebilirsiniz.

Kamil Koç Turizm Hangi şehirlere gidiyor?

Kamil Koç, 24 Nisan tarihinde başlayan seferlerle Van, Tatvan, Bitlis, Bingöl, Muş ve Ağrı’dan başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Trabzon olmak üzere birçok noktaya sefer planlaması yaptı.

You might be interested:  Point Bornova'Ya Hangi Otobüs Gider?(En iyi çözüm)

İstanbul’dan Almanya’ya otobüs var mı?

Yazıcıoğlu Turizm İstanbul – Almanya gidiş ve dönüş yolculuklarınızda sizlere hızlı, güvenilir ve hesaplı bir seyahat imkanı sunuyor. Yazıcıoğlu Turizm olarak Almanya seyahatlerinizde son model araçlarımızla, en uygun yolculuğu, en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *