Istanbul Bursa Hangi Otobüs?(EN iyi 5 ipucu)

İstanbulBursa arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Anadolu Ulaşım, Varan Turizm, Pamukkale Turizm, Salihli Güven Turizm, Lüks Yalova Seyahat, Kale Seyahat, İstanbul Seyahat, Kütahyalılar Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Kamil Koç firmalarıdır.

Istanbuldan Bursa’ya otobüsle nasıl gidilir?

İstanbul’dan Bursa ‘ya gitmenin en hızlı ve ekonomik yolu otobüs yolculuğudur. İstanbul – Bursa otobüs seferi 2 saat 55 dakika sürmektedir. İstanbul’dan Bursa ‘ya gitmek için Harem Otogarı’nı, Esenler Otogarı’nı, Dudullu Otogarı’nı ve Alibeyköy Otogarı’nın kullanabilirsin.

Bursaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

Bursa Otobüs Firmalarıyla, Bursa ‘ya Seyahat Edin!

  • PAMUKKALE TURİZM.
  • METRO TURİZM.
  • EFE TUR.
  • NİLÜFER TURİZM.
  • İSTANBUL KALESİ
  • BALIKESİR ULUDAĞ
  • ASYA TUR.
  • ALİ OSMAN ULUSOY.

Istanbul bursa Kamil Koç kaç saat?

Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir. Kamil Koç internet sitesi ya da mobil uygulamasından seferlerin sürelerini görüntüleyebilirsiniz.

Bursa Esenler arası otobüsle kaç saat?

Bursa – Esenler arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Bursa – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 46dk sürmektedir.

Istanbuldan feribotla Bursaya nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

You might be interested:  Niğde Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa yol ücreti ne kadar?

Osmangazi Köprüsü Geçiş Ücretleri 2022 Osmangazi Köprüsü otomobil geçiş ücreti 184,50 TL, hafif ticari araç geçiş ücreti 295,00 TL ve motosiklet geçiş ücreti ise 129,00 TL’dir.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Istanbul bursa eski yol kaç km?

Tercih edilecek yollara göre mesafeler şu şekilde; Feribot ile 177 km. Eski kara yolu, 0-5 ve O-4 üzerinden 155 km (Osmangazi Köprüsü ile)

Bursa istanbul kaç kilometre kaç saat?

Bursa ile İstanbul arası 155 km olarak biliniyor. Bireyler 155 km yol giderek, Bursa şehrine ulaşabiliyor. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Arabayla yolculuk edecek bireyler, Bursa şehrine 3 saatte ulaşabilir.

Harem Bursa otobüs kaç saat?

Harem – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 32dk sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *