Kayseri Otobüs Kartı Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

Kart38 kartınızı şehrin ulaşım hatları üzerinde yer alan duraklara yakın noktalardaki Gişe, Bayi Dolum Noktaları (Kiosklar) ve bayilerimizden, Serçeönü Mah.Birkan Sok. No27/B Kocasinan / Kayseri adresinde bulunan Kart38 İşlem Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Tam Kart Nereden Alınır Kayseri?

Şehir merkezinde bulunan Kaleönü, Medrese ve Park gişelerinde de kart üretimi ve vize yenileme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu gişelerde abonman tam ve abonman öğrenci kart üretimi de yapılıyor.

Kayseri paso nasıl çıkarılır?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi (Ulaşım Kartları) Paso İşlemleri Öğrenci İşleri Merkezi Bodrum katında yapılmaktadır. Müracaat edecek öğrencilerin Merkezi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı bodrum katına gelmeleri gerekmektedir.

Kart38 nerelerde geçerli?

Kart38 kart tüm şehir içi toplu taşıma araçlarında kullanabilirsiniz.

Tam kart nasıl alınır?

Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir. Kişiselleştirilmiş Tam Kart ücreti 20,00 TL´dir. Kişiselleştilmiş Tam Kart işlemlerinde kimlik aslı ve fotoğraf istenmektedir.

Abonman kart nereden alınır?

İstanbul Mavi kart sahibi olmak için, nüfus cüzdanı, (ehliyet ya da pasaport da dahil) kimlik kartınız ve 1 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ile beraber size en yakın İstanbulkart Başvuru Merkezi’ne giderek kartınızı alabilirsiniz.

You might be interested:  Başkent Hastanesine Hangi Otobüs Gider?(Doğru cevap)

Öğrenci pasosu nereden nasıl çıkarılır?

Bunun da 2 yolu bulunmaktadır. İsterseniz internet üzerinden online olarak ya da İstanbulkart Başvuru Merkezlerine bireysel olarak başvurarak kartınızı temin edebilirsiniz.

Kayseri Öğrenci Kart nasıl alınır?

a) Öğrenci

  1. 1 adet vesikalık fotoğraf ( Son 6 ay içinde çekilmiş)
  2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
  3. (Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde öğrenci konumunda bulunan bütün öğrencilerin öğrenci oldukları bilgisi MERNİS (Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi)’den alınan bilgiler doğrultusunda sistemimiz tarafından görülebilmektedir.

Kayseri Öğrenci Paso Vize Yenileme nerede yapılır?

Vize işlemleri; Cumhuriyet Meydanı Kaleönü gişe noktası ve Kart38 Kart İşlem Merkezi, Park Gişesi, Medrese Gişesi, Dönemsel Kayıt ise Erciyes Üniversitesi Kampüs içinde yapılabilmektedir.

Kayseri Bisiklet kartı nasıl alınır?

Öncelikle KayBis Kart başvurusu için Kart38 İşlem Merkezi’ne şahsen giderek başvuruda bulununuz. Başvuru için aşağıdaki belgeleri yanınızda getirmeyi unutmayınız: – 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi veya TC. kimlik numarası yazılı olan ehliyet fotokopisi. – Sözleşme belgesi Kart38 İşlem Merkezi tarafından verilecektir.

Ankara abonman nerelerde geçerli?

3. Abonman uygulaması şehir içi hizmet veren EGO, Özel Halk Otobüsleri (ÖHO), Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTA), Metro, Ankaray ve Teleferik’te geçerlidir (Tam Ankarakart 3,25 TL, Öğrenci Ankarakart 1,75 TL olarak uygulanan).

Öğrenci Kartı süresi ne kadar?

Öğrenci Kart kullanım süreleri kaç yıl boyunca geçerlidir? Ön lisans okuyanlar için ilk kayıt olunan tarih itibari ile 4 yıl, Lisans programı okuyanlar içinse 7 yıllık indirimli kart kullanım hakkı bulunmaktadır.

Öğrenci Abonman Kartı Nasıl Alınır?

Abonman uygulamasından faydalanmak isteyen öğrencilerimiz, kiosk cihazlarımızdan kredi kartıyla ve tüm Metro istasyonlarımızda bulunan Ankarakart Gişelerimizden nakit olarak işlem yapabilirler. Online uygulamalardan KVKK nedeniyle Öğrenci Ankarakart’larına abonman uygulaması yapılamamaktadır.

Antalya Tam kart nereden alınır?

Çallı ve Doğu Garajı kart merkezlerimize kimliğiniz ile birlikte giderek Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

You might be interested:  Eshot Otobüs Nerede Izmir?(Çözüm bulundu)

Istanbul kart hangi araçlarda geçerli?

QR ile ödeme hizmeti İstanbul’da toplu ulaşım hizmeti sağlayan; tüm Tramvay hatlarında, Teleferik, Metrobüs işletmeleri, Metro İstasyonları, Tünel ve tüm Otobüslerde bulunan mobil geçiş noktalarında geçerlidir.

Istanbul kart nereden alinir 2021?

Mavi kart, indirimli kart, ücretsiz kartlar, öğrenci kartları gibi İETT kartlarına online başvuru yapabilmek için https://bireysel. istanbulkart. istanbul / adresine gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *