Konya Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde şehir genelindeki tüm resmi ve özel sağlık kurumlarında çalışan sağlık personeline yönelik başlattığı otopark ve toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanım hizmetini 30 Haziran tarihine kadar uzattı.

Konya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Sağlıkçılara otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla, sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı 30 Haziran 2022’ye uzatıldı.

Konya’da otobüsler ücretsiz mi?

Konya ‘da hem şehiriçi hem de ilçelere ulaşım sağlayabileceğiniz belediye otobüsleri bulunmaktadır. Belediye otobüslerinin tam bir kişi ücreti 2,50 TL, öğrenci ve indirimli Elkart kullananların ücreti ise 1,55 TL’dir.

Konyada 15 Temmuz’da otobüsler ücretsiz mi?

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs ve tramvayların sefer sayıları artırılacak; otobüs ve tramvaylar 15 Temmuz Pazartesi 08.00 ile 16 Temmuz Salı 08.00 arası ücretsiz olarak hizmet verecek.

You might be interested:  Mersin Izmir Otobüs Bileti Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Konya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Bursa sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinin kahramanı olan sağlık çalışanlarının 1 Haziran’a uzatılan toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma süreleri, şimdi de 20 Haziran 2021’e uzatıldı.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz Son Dakika?

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

Ankara sağlık çalışanlarına ulaşım ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Ankara EGO ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarımız belediyemiz toplu taşıma hizmetlerinden 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Konyada Bayramda otobüsler kaç gün ücretsiz?

Otobüs ve tramvaylar bayramın ilk 2 günü ücretsiz olarak hizmet verecek. Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, bayram süresince su, kanalizasyon ve sayaç arızalarında 24 saat hizmet verecek. Vatandaşlar; su ve kanalizasyon arızaları için Alo 185’i veya 221 61 00 numaralı telefonu arayabilecekler.

Konya Belediye Otobüsleri Bayramda bedava mı?

Konya Büyükşehir Belediyesi ‘ne ait otobüs ve tramvaylar Kurban Bayramı süresince ücretsiz olarak hizmet verecek. Bayram süresi boyunca toplu ulaşım araçlarını kullanacak vatandaşların, HES Kodu sorgularının yapılabilmesi için otobüs ve tramvaylara binerken Elkartlarını cihaza okumaları gerekiyor.

Konya hafta sonu otobüsler çalışacak mı?

Konya ‘da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle uygulanan hafta içi akşam ve hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması dönemlerinde, Büyükşehir Belediyesine ait otobüsler ve tramvayların seferlerine devam edeceği bildirildi.

You might be interested:  Izmir Otobüs Garı Nerede?(Çözünme)

15 Temmuz otobüsler kaça kadar açık?

“İBB Meclisi’nde aldığımız kararla 15 Temmuz Pazartesi 06:00’dan 16 Temmuz Salı 06:00’ya kadar İBB’ye ait toplu ulaşım araçlarında ( otobüs, metrobüs, metro, tramvay, vapur) seyahat ücretsiz sağlanacaktır. Bu saatler arasında araçlar cumartesi sefer tarifesine göre çalışacaktır.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *