Malatyaya Hangi Otobüs Firmaları Gidiyor?(Çözülmüş)

Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adıyaman Gülaras.
  • Adıyaman Öz Gülaras Turizm.
  • Best Van.
  • Best Van Turizm.
  • Beydağı Turizm.
  • Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm.
  • Can Diyarbakır Turizm.
  • Cesur Bingöl.

Malatya istanbul arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Malatya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 16 saat 13 dakika sürmektedir. İstanbul – Malatya arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Malatya otobüs ücreti ne kadar?

Malatya Kart’ta bir kişilik tam kart ücreti 2.60 TL, Öğrenci fiyatı 1.75 TL, aktarmalı biniş ücreti 1 TL, 120 binişlik 30 günlük sivil kart 195 TL, öğrenci kartı 130 TL, T2 binişlik kartlar 7 TL, 4 binişlik 14 TL, 6 binişlik ise 21 TL, Kırık-Kayıp yenileme fiyatı 20 TL, vizeleme ise 10 TL.

Ankaradan malatyaya hangi firmalar gidiyor?

Ankara – Malatya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Malatya Zafer Turizm, Özlem Diyarbakır, Malatya Medine Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Özel Diyarbakır, Vangölü Turizm, Öz Has Bingöl, Can Dersim Tuncelililer, Muş Yolu Turizm, Kamil Koç firmalarıdır.

Malatya’ya otobüs var mı?

Malatya, Güneydoğu’nun en gelişmiş ve en sevilen şehirlerinden biridir. Eskiden sadece yerel otobüs firmaları ile gidilirken, şimdi birçok firma Malatya otobüs seferleri düzenlemektedir. Obilet.com üzerinden Malatya otobüs bileti alabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Hangi Otobüs Nereye Gider?(Doğru cevap)

Malatya istanbul kaç km otobüs?

İstanbul – Malatya güzergahı üzerindeki otobüs yolu mesafesi 1112 kilometre sürecektir. İstanbul ve Malatya şehirleri arasında 20 firma sefer gerçekleştirmektedir.

Malatya istanbul otobüs bileti kaç para?

En ucuz Malatya – İstanbul otobüs bileti 279,00 TL ‘dir.

Istanbul’dan Malatya’ya giderken hangi illerden geçilir?

Önemli kara yolları üzerinde bulunan Malatya ‘ya İstanbul üzerinden sırasıyla Ankara, Kayseri rotası izlenerek ulaşılabilir. İzmir üzerinden Malatya ‘ya ulaşmak için ise Afyonkarahisar, Konya, Kayseri rotasının izlenmesi gerekmektedir.

Malatya Motaş öğrenci ne kadar?

03 Ağustos 2021 tarihi itibari ile uygulamaya alınmıştır. Yeni tarifeye göre sivil tek binişler 3 TL olurken, öğrenci ise 2 TL’ye yükseltildi. Tek binişlik kartlarda ise iki binişlik kartlar 8 TL, dört binişlik 16 TL, altı binişlik ise 24 TL olarak güncellendi.

Ankara Malatya tren kaç para?

Ankara – Malatya tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 55 TL’dir.

Malatya Ankara kac tl?

En ucuz Malatya – Ankara otobüs bileti 150,00 TL ‘dir.

Ankara Malatya arası kaç km otobüs?

Ankara – Malatya arası uzaklık kaç km? Ankara – Malatya arası karayolu ile 659 km ‘dir.

Malatya Mersin arası otobüsle kaç saat?

Malatya – Mersin arası gerçekleşecek olan otobüs yolcuğunuz 7 saat 19 dakika sürmektedir ve bu iki rota arası 461 kilometre yolculuk mesafesi bulunmaktadır. Malatya – Mersin otobüs bileti seferleri için 12 otobüs firması şehirler arası yolcu taşıma hizmet vermektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *