Nereden Nereye Otobüs Bilet?

Şehirler arası otobüs biletleri ne kadar?

Covid kısıtlamalarının kaldırılması ve bayram nedeniyle yoğunluk yaşanan şehirlerarası ulaşımda otobüs yolcu ücretlerindeki tavan yeniden belirlendi. Tebliğe göre 101-115 kilometre arası 70 TL’den 84 TL’ye, 351-400 kilometre arası 115 TL’den 138 liraya çıktı.

Otobüs firması seferi iptal edebilir mı?

Otobüs firmaları, seferlerini gerçekleştirebilmek için azami gayret göstermektedir. Seferinizin iptali durumunda, tarafınıza firmadan önceden bilgilendirme yapılacak ve bilet ücretiniz hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade edilecektir.

Kamil Koç bilet fiyatları ne kadar?

Kamil Koç Hakkında

 • Karabük – Ankara. Otobüs Bileti 50,00 TL.
 • Ankara – Karabük. Otobüs Bileti 50,00 TL.
 • Bolu – Ankara. Otobüs Bileti 59,00 TL.
 • Ankara – Kayseri. Otobüs Bileti 99,00 TL.
 • Kayseri – Ankara. Otobüs Bileti 99,00 TL.
 • Ankara – Bolu. Otobüs Bileti 59,00 TL.
 • Isparta – Antalya. Otobüs Bileti 50,00 TL.
 • Zonguldak – Ankara.

Istanbulda Otobüsler saat kaça kadar çalışıyor?

Yapılan düzenleme kapsamında İETT sabah saat 07.00 – 10.00, akşam ise 17.00 – 20.00 saatleri arasında 445 hatta 4 bin 636 otobüs seferi gerçekleştirecek.

Istanbul İETT biletleri ne kadar?

İstanbul ‘da zamlı tarifelere göre, tam elektronik bilet 4.03 liradan 5.48 liraya, öğrenci bileti 1.96 liradan 2.66 liraya, sosyal (öğretmen-60 yaş) 2.88 liradan 3.91 liraya çıkarıldı. Metrobüste ise tam uzun mesafe 5.98 liradan 8.13 liraya, öğrenci 1.96 liradan 2.66 liraya, sosyal 3.28 liradan 4.46 liraya yükseltildi.

You might be interested:  Türkiye Azerbaycan Otobüs Seferleri Ne Zaman Başlayacak?(Mükemmel cevap)

Istanbul kaç para eder?

Bu rakam da 350 milyar Euro’ya denk geliyor. İstanbul ‘un boğaz avantajı ve tarihi eserlerinin (saraylar, müzeler, tarihi kilise ve camiler v.s.) emlak değeri üzerine yüzde 20 değer artışı sağlıyor. Bu değer eklendiğinde ise İstanbul ‘un değeri 420 milyar Euro’ya çıkıyor.

Kamil Koç hangi şehirlere gidiyor?

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin temel vizyonu yolculara üst düzey hizmet ve makul fiyatlar sağlayarak sürekli bir büyüme kaydetmek üzerine kuruludur. En popüler seyahat seferleri:

 • İzmir-Denizli.
 • İstanbul-Eskişehir.
 • İstanbul-Bursa.
 • İstanbul-Ankara.
 • İstanbul-İzmir.

4 büyük otobüs firması hangisi?

Pamukkale,Ulusoy, Metro ve Kamilkoç’tan yapılan açıklamada, ” 4 Haziran’da yola çıkıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Otobüs fiyatları neye göre belirlenir?

Otobüs bileti fiyatları, güzergah uzunluğu, yakıt ücreti, güzergah üzerinden geçilecek otoyollar ve köprülerin ücretleri göz önünde bulundurularak hesaplanır. Ayrıca; otobüsün içerisindeki donanımlar, koltuk düzeni, otobüs içi ikram hizmetleri de bu fiyatlandırmaya etki etmektedir.

Otobüs neden rötar yapar?

Otobüsler trafik, geciken yolcu ve operasyonel sebeplerden dolayı 1 saate kadar rötar yapabilir. Ancak müşteri memnuniyeti için obilet.com olarak rötar sürelerinin 1 saatin üzerine çıkması durumunda yolcularımıza iade hakkı tanıyoruz.

Otobüs geç kalırsa ne olur?

Yolculuğun Gecikmesi Durumunda Yolcu Hakları Taşıyıcı, yolculuk esnasında taşıma sözleşmesinde yer almayan bir yerde durur, kendi fiili sebebiyle amaçlanan yere geç ulaşırsa, yolcu sözleşmeden cayıp tazminat isteyebilir.

Otobüs firmaları nereye şikayet edilir?

Alo “176” Turizm İhbar ve Şikayet Hattı

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *