Online Otobüs Bileti?(Doğru cevap)

Online otobüs bileti nereden alınır?

1. Online otobüs bileti satın almak için öncelikle mobil cihazlarınızdan Biletall.com/ otobus – bileti adresine giriniz. 2. Aşağıdaki resimde gerekli alanlardan Nereden, Nereye, Gidiş Tarih alanlarını doldurup, Bilet Ara butonuna basılır ve seferlerin listeleneceği sayfaya gidilir.

Online otobüs bileti aldıktan sonra ne yapılır?

Biletinizi obilet.com üzerinden satın aldıktan sonra, bilet bilgileriniz tarafınıza e-mail ve SMS ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi ve HES kodunuzu göstererek seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yazdırılan biletlerde iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Şehirler arası otobüs biletleri ne kadar?

Covid kısıtlamalarının kaldırılması ve bayram nedeniyle yoğunluk yaşanan şehirlerarası ulaşımda otobüs yolcu ücretlerindeki tavan yeniden belirlendi. Tebliğe göre 101-115 kilometre arası 70 TL’den 84 TL’ye, 351-400 kilometre arası 115 TL’den 138 liraya çıktı.

Elektronik bilet nasıl alınır?

Online uçak bileti almak oldukça basittir. Pegasus web sitesi flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulama üzerinden e – bilet satın alabilirsiniz. Bilet alırken tek yapmanız gereken, ilgili bilgileri girip size uygun uçak biletine karar verdikten sonra bilet bedelini banka ya da kredi kartı ile ödemek.

Biletix bileti nereden alınır?

Biletlerinizi, etkinlik gününden önce Perakende Satış Noktaları’mızdan veya etkinlik günü mekan gişesinden teslim alabilirsiniz.

You might be interested:  Ankaradan Gaziantep Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözünme)

Internetten uçak bileti aldıktan sonra ne yapılmalı?

İnternet üzerinden alacağınız bilet için cep telefonunuza gelen mesaj ve nüfus cüzdanınız ile havalimanına gitmeniz ve ardından ilgili havayolunun ofisine uğrayarak check-in yaptırmanız yeterli olacaktır. Bu esnada elinizde herhangi bir bilet olmasına gerek yoktur.

Otobüs bileti yazdırmaya gerek var mı?

Otobüs seyahatleri için biletinizin çıktısını önceden almanıza gerek yoktur. Seyahate katılmadan 15 dk önce ilgili firmanın yazıhanesinden biletinizin çıktısını alabilirsiniz. Biletinizin çıktısın almadığınız durumda ise araç içerisinde biletiniz size getirilmektedir.

Online konser bilet nasıl kullanılır?

Nasıl Bilet Alınır

 1. 1- Bilet almak istediğiniz etkinliği seçip “Biletini Al” linkine tıklayın.
 2. 2- Bilet adetini yada koltuğunuzu seçin. İnternet üzerinden tek seferde maksimum 9 adet bilet satın alabilirsiniz.
 3. 3-Bilgilerinizi girin ve bilet temin yöntemini seçiniz.
 4. 4-Ödeme işlemini gerçekleştirin.

Kamil Koç bilet fiyatları ne kadar?

Kamil Koç Hakkında

 • Karabük – Ankara. Otobüs Bileti 50,00 TL.
 • Zonguldak – Ankara. Otobüs Bileti 79,00 TL.
 • Sakarya (Adapazarı) – Bursa. Otobüs Bileti 59,00 TL.
 • Kayseri – Ankara. Otobüs Bileti 99,00 TL.
 • Ankara – Kayseri. Otobüs Bileti 99,00 TL.
 • Karabük – İstanbul. Otobüs Bileti 180,00 TL.
 • Ankara – İzmir.
 • Ankara – Samsun.

Kamil Koç hangi şehirlere gidiyor?

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin temel vizyonu yolculara üst düzey hizmet ve makul fiyatlar sağlayarak sürekli bir büyüme kaydetmek üzerine kuruludur. En popüler seyahat seferleri:

 • İzmir-Denizli.
 • İstanbul-Eskişehir.
 • İstanbul-Bursa.
 • İstanbul-Ankara.
 • İstanbul-İzmir.

THY Elektronik Bilet nasıl alınır?

Bilgisayarınız, tabletiniz ya da akıllı telefonunuz üzerinden internet sitemize/mobil uygulamamıza girerek veya bize ulaşın sayfamızdaki çağrı merkezimizi arayarak e – bilet satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için rezervasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Internetten aldığım uçak biletini nasıl görebilirim?

Biletinizi görebilmek için üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte yer alan Biletlerim bölümüne tıklayıp, açılan sayfada geçmiş ve gelecek tarihli otobüs ve uçak biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Otobüs Fiyatları Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

E-bilet ne işe yarar?

E – bilet, kâğıt bilet kullanımını ortadan kaldıran biletleme sistemidir. Tüm bilet bilgileriniz elektronik olarak sistemde saklanır ve satış anında tüm bilgileri içeren bir “seyahat belgesi” teslim alırsınız. Rezervasyon ve ödeme, kâğıt bilet sistemiyle aynı şekilde gerçekleşir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *