Point Bornova’Ya Hangi Otobüs Gider?(En iyi çözüm)

Bu Otobüs hatları Point Bornova yakınından geçiyor: 204, 302, 555, 59.

Bornova’ya metro ile nasıl gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Izmir bornova foruma nasıl gidilir?

İzmir Metro`nun ” Bornova ” durağından hareket eden 59 numaralı ( Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi`nden hareket eden “Evka 4- Forum Bornova ” minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir Bornova metrodan otogara nasıl gidilir?

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Point Bornova saat kaça kadar açık?

Point Bornova, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Izbanla Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Dudullu Otobüs Terminali Nasıl Gidilir?

Izmir IKEA hangi metro durağında?

Bornova bölgesinde bulunan İKEA – İZMİR konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bornova Metro durak, Bornova içindeki İKEA – İZMİR konumuna en yakındır.

Forum Bornova için hangi metro durağı?

Bornova Metro durak, Bornova içindeki Forum Bornova konumuna en yakındır.

Izmir Bornova Kazım Dirik Mahallesi Nasıl Gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kazımdirik Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 498, 59, 800.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Forum Bornova hangi semtte?

Forum Bornova 38.449524 enlem ve 27.209846 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Kazımdirik Mh. ve Bornova ilçesine bağlıdır. Forum Bornova haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Forum Bornova posta kodu 35100.

Izmir Otogar metro var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İZmir Otogar Bağlantısı konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

Izmir otogara Izbanla nasıl gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban ‘a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Alsancak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Alsancak yakınından geçiyor: 125, 140, 147, 253, 77, 78.

Boyner Point Bornova açıldı mı?

Türkiye genelinde 36 ildeki mağazalarında milyonlarca kişiyi ağırlayan Boyner, son mağazasını İzmir Point Bornova ‘da açtı. Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan: “Pandemi döneminde açtığımız yeni mağazamızla sektöre ve tüm paydaşlarımıza umut vermeyi, moral ve motivasyon sağlamayı umuyoruz.”

Point Bornova AVM sahibi kim?

Geceli gündüzlü çalışarak bu eseri İzmir’e kazandırdılarını belirten Kavuklar GY Grup Başkanı Metehan Kavuk, “1 milyar TL yatırım değeriyle hayata geçirdiğimiz Point Bornova ‘da toplam 150 mağaza yer alıyor.

You might be interested:  Alikahya Kadın Doğum Hastanesine Hangi Otobüs Gider?(Doğru cevap)

Forum Bornova saat kaça kadar açık?

Forum Bornova AVM, hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *