Sapanca’Ya Nasıl Gidilir Otobüs?(EN iyi 5 ipucu)

Sapancaya hangi yoldan gidilir?

Sapanca’ya Özel Araçla Ulaşım Sakarya merkezden yola çıktığınızda önce Adapazarı – Sapanca yolu ardından da Arifiye – Sapanca yolunu kullanarak Sapanca merkeze ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan yola çıktığınızda önce D100 kara yolunu ardından da E80 yolunu kullanmalısınız.

Sapanca hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sapanca yakınından geçiyor: 131C, 132P, E-10.

Istanbul’dan Sapanca’ya trenle nasıl gidilir?

İstanbul ilinden, Sapanca ilçe merkezine demiryolu aracılığı ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; İstanbul ‘da yer alan Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı’ndan yola çıkıp, Sapanca ilçe merkezine ortalama olarak 2 km uzaklıkta yer alan Sapanca Tren İstasyonu’na ulaşım gerçekleştirmelidir.

Otobüsle Sapanca’ya Nasıl Gidilir?

Eğer otobüsle gelecekseniz Adapazarı’na ulaştıktan sonra şehir içi ulaşım imkânlarını da kullanarak 20-25 dakika içinde Sapanca ‘ya ulaşabilirsiniz. Bazı büyük şehirlerden direkt olarak Sapanca’ya otobüs seferleri de var. Demir yolunu kullanacaksanız Adapazarı’na gelen trenlerle ulaşmanız mümkün.

Ankara Sapanca otobüsle kaç saat?

Ankara – Sapanca arası toplam 310 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat 30 dakika sürüyor.

Sakarya istanbul arası kaç saat arabayla?

Sakarya İstanbul arası yaklaşık 2 saat 13 dakika sürmektedir.

Istanbul Sapanca otobüs kac saat?

İstanbul – Sapanca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 51 dakika sürmektedir. İstanbul – Sapanca arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

You might be interested:  Otobüs 2 1 Koltuk Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Izmit Sapanca nasil gidilir?

D-100 karayolunu kullanmak isterseniz de İzmit ‘ten Sapanca ‘ya doğru ilerleyerek Sapanca ‘ya ulaştıktan sonra Maşukiye tabelalarını takip ederek bölgeye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Sapanca ‘dan hareket eden Maşukiye minibüsleriyle de bölgeye ulaşım mümkün.

Arifiyeden Sapanca’ya Nasıl Gidilir?

Adapazarı – Sakarya güzergahına sefer yapan otobüsler ile Sapanca ‘ya ulaşabilirsiniz. Bazı otobüs firmalarının otoban kenarındaki tesislerden servisleri bulunmaktadır. Tren ile; Arifiye Tren garına gelen tren seferleri ile Arifiye ‘ye ulaştıkdan sonra, Sapanca ‘ya otobüs ve taksi ile gidebilirsiniz.

Istanbul Sapanca hızlı tren kaç saat?

İstanbul Pendik’den sabah 08:02 saatinde ilk tren kalkış yapar, Sapanca Garı’ndan ise ilk tren sabah 06:11 saatinde kalkış yapar. seyahat süresi 1 saat 25 dakika sürer.

Sakaryadan istanbula trenle nasıl gidilir?

Sakarya, İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle her iki şehirden de tren ile ulaşım mümkündür. Yolcuların Arifiye durağında inmeleri gerekmektedir. İstanbul Pendik’ten hareketle, Sakarya ‘ya tren ile ulaşım 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Pendik Sapanca tren istasyonu nerede?

Sapanca Tren İstasyonu, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan bir tren istasyonudur. İstasyon, Rüstem Paşa Mahallesi’nde Kuvayi Milliye Caddesi üzerinde yer almakta olup Pendik -Adapazarı Bölgesel Treni ‘ne hizmet vermektedir.

Istanbul Ağva Nasıl Gidilir?

Özel aracınız yok ise, Üsküdar’dan ve Harem’den Ağva’ya düzenli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva’ya giden toplu ulaşım araçları, aynı zamanda öncesinde Şile’ye de uğruyor. Ağva’ya İETT otobüsü ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürüyor.

Sapanca Maşukiye Nasıl Gidilir?

Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra Maşukiye ‘ ye varabilirsiniz. E-5 Karayolunu tercih ederseniz İzmit’ten yaklaşık 7-8 Km sonra sapanca ayrımından girip 7-8 Km sonra Maşukiye ‘de olacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *