Seferihisara Hangi Otobüs Gider?(Mükemmel cevap)

İzmir’den Seferihisar’a Ulaşım Seferihisar’a otobüs ile ulaşım için tercih edebileceğiniz hatlar; 730 (Fahrettin Altay – Seferihisar), 776 (Cumaovası – Seferihisar), 731 (Çamtepe – Seferihisar), 739 (Beyler – Seferihisar) ve 829 no’lu hatlardır.

Izmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a ulaşım İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Izmir Seferihisar otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir ‘den Seferihisar ‘a nasıl gidilir: İzmir ‘den Seferihisar ‘a ulaşım için belediye otobüsü ya da dolmuş seçeneği bulunuyor. Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden hareket eden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleri Seferihisar ilçe merkezine kadar gidiyor.

Sığacık dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir- Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

Seferihisar’dan Sığacık a nasıl gidilir?

Seferihisar -Sığacık arası 5 kilometredir. Seferihisar ‘ dan 640 hat numaralı ESHOT otobüsüne binerseniz Sığacık’a 15 dakika ulaşabilirsiniz. 731 Çamtepe- Seferihisar, 732 Urla- Seferihisar, 739 Beyler- Seferihisar, 778 Özdere- Seferihisar tercih edebileceğiniz diğer toplu ulaşım araçları arasında yer alıyor.

You might be interested:  Adana Şehir Hastanesi Hangi Otobüs Gidiyor?

Izmir otogara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 60, 699.

Izmir otogardan Seferihisar kaç saat?

İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Izmir Seferihisar otobüs kaç saat?

Seferihisar – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Narlıdereye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 554. Konak- Narlıdere yakınından geçiyor: 10, 157, 253, 27, 587.

Izmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir ‘den Özdere ‘ye otobüs ve dolmuşla ulaşım Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere ‘ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

Teos a nasıl gidilir?

Teos ‘a nasıl gidilir İzmir’in Seferihisar İlçesi, Sığacık Mahallesi’nde yer alan antik liman kenti Teos, İzmir’in yaklaşık 60 km. güneybatısında yer alıyor. İZBAN ve metro aktarması yaparak, Üçkuyular ilçe otogarına gidip, 730 Fahrettin Altay-Seferihisar isimli belediye otobüsüyle Seferihisar’a gidebilirsiniz.

Izmir urla ya nasıl gidilir?

İzmir ‘ den Urla ‘ya Ulaşım 984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır. Urla ‘nın köylerine İzmir şehir merkezinden ulaşım için 732, 733, 734, 737, 738, 760 ve 761 no’lu otobüs hatlarını da kullanabilirsiniz.

Izmir Sığacık ilçesi nerede?

İzmir ‘in Seferihisar ilçesinin mahallesi olan Sığacık, Seferihisar’a 5 km, İzmir ‘e 52 km, Adnan Menderes Havalimanı’na ise 70 km uzaklıkta.

Seferihisar nerede denize girilir?

Akkum Plajı Sığacık ‘a en yakın ve en popüler plaj olarak göze çarpıyor. Büyük bir koyda bulunan plajda hem belediyeye ait tesis hemde özel işletmeler bulunuyor. Sığacık ‘ta turkuaz denizin keyfini çıkartmak istiyorsanız adresiniz Akkum olmalı.

You might be interested:  Kamil Koç Otobüs Biletleri Ne Kadar?(Çözülmüş)

Sığacık köy pazarı hangi gün?

Biri şehir merkezinde Salı günleri kurulan Seferihisar köy pazarı, diğeri de Sığacık kale içinde Pazar günleri kurulan Sığacık üretici pazarı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *