Şile Otobüs Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Tepeüstü ile Şile arası otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 7.50 TL ve öğrenciler için ortalama 3.75 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir. Üsküdar ile Şile arası otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 10.75 TL ve öğrenciler için ortalama 5.5 TL’dir.

Şile otobüs bileti nasıl alınır?

Şile otobüs bileti satın almanıza ise gerek yok. Herhangi bir AKBİL dolum noktasına giderek kullanmakta olduğunuz AKBİL’e gerekli tutarı yüklemeniz yeterli. Bazı otobüslerde AKBİL geçmediği için yanınızda nakit bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Üsküdar Şile otobüs bileti ne kadar?

OTOBÜSLE ULAŞIM: 11 TL Şile ‘ye Üsküdar ‘dan otobüs kalkıyor.

Üsküdar Ağva otobüs kaç para?

Bu arada, Üsküdar Ağva seferini yapan özel halk otobüsü gayet konforludur. Bu yüzden rahat bir yolculuk geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ağva otobüslerinin fiyatı tek yön 14 TL ‘dir. Üsküdar Şile Ağva otobüsleri ile ilgili güncel liste ve iletişim bilgilerine yukarıdaki görselden ulaşmanız mümkün.

Üsküdar Ağva otobüs ile kaç saat?

Özel aracınız yok ise, Üsküdar ‘dan ve Harem’den Ağva ‘ya düzenli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva ‘ya giden toplu ulaşım araçları, aynı zamanda öncesinde Şile ‘ye de uğruyor. Ağva ‘ya İETT otobüsü ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürüyor.

You might be interested:  Pamukkale Otobüs Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Üsküdar Ağva otobüsleri nereden kalkıyor?

Üsküdar Marmaray çıkışının hemen solunda, anayol üzerinde 4 numaralı perondan Şile- Ağva otobüsleri kalkıyor. Ağva otobüs durağı Şemsi Paşa Camii karşısında, kavşağın yanı başında yer alıyor.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

139 Üsküdar Şile kaç saat?

139 numaralı İETT hattı ( Üsküdar – Şile ) Üsküdar Marmaray durağından kalkıyor ve Şile Terminali son durak olmak üzere Şile ‘ye 180 dakikada varıyor.

139 kaç TL basıyor?

İETT – İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Son Gelen Zamla Alakasız Keyfe Keder Zam. Şile-Üsküdar seferini yapan 139 numaralı Özel bir işletmeye ait yolcu otobüsleri son fiyat zammından sonra 11 TL olan tam bilet ücretini 14.5 TL ‘ ye, 8 TL olan öğrenci ücretini 11 TL ‘ ye yükseltmiştir.

Istanbul Şile arası nasıl gidilir?

İstanbul’dan Şile ‘ ye nasıl gidilir: İstanbul’dan Şile ‘ ye ulaşım Üsküdar’dan kalkan İETT otobüsleri ya da İstanbul Büyükşehir Belediyesi denetimli özel firmanın otobüsleri ile gerçekleşiyor.Üsküdar Marmaray çıkışının solunda, ana cadde üzerindeki 4 numaralı perondan Şile -Ağva otobüsleri kalkıyor.

Istanbul Ağva arası kaç kilometredir?

İstanbul Ağva arası mesafe 108 kilometre olup, araçla ortalama 2 saat 50 dakika sürmektedir. Kocaeli Ağva arası mesafe 48 kilometre olup, araçla ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir. Bursa Ağva arası mesafe 194 kilometre olup, araçla ortalama 3 saat 20 dakika sürmektedir.

Ağva nasıl bir yer?

Ağva Marmara Bölgesinde yer almasına rağmen Karadeniz’e kıyısı bulunan ve Şile ilçesine bağlı olan bir kasabadır. İstanbul’a en yakın yerde bulunan gezilebilecek yerlerden biri olmasıyla en çok ziyaretçi çeken yerlerden biridir. Kumsalı, doğal plajı, koyları ve yemyeşil enfes doğasıyla oldukça güzel bir kasabadır.

You might be interested:  Ankara Batman Otobüs Bileti Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Ağva nın denizi nasıl?

Ağva, yaklaşık 2,5 kilometre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde doğal bir kum bir plaja sahip. Ağva plajları özellikle hafta sonları tatilcilerin akınına uğruyor. Ağva ‘nın uzun sahil şeridi, güzel denizi ve kum plajında özellikle yaz aylarının bunaltıcı havasında serinleyebilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Beykoz Riva hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Riva yakınından geçiyor: 136, 137.

Istanbul Şile Ağva arası kaç km?

AĞVA NEREDE? Şile ‘den 40 kilometre uzaklıkta yer alan şirin bir belde burası.

Ağva tatil yeri nerede?

Ağva, İstanbul ilinin kuzeyinde bulunan Göksu ve Yeşilçay derelerinin ortasında bir sahil kasabasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *