Taksim Otobüs Durağı Nerede?(Soru)

Taksim’e hangi otobüs gider?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 129T, 32T, 37T, 54E, 66, 80T, 93T, DT1, SG-2.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  • Metro: M2.
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D-61.

Taksim meydana gitmek için hangi durakta inilir?

Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında inmelidir. İndikleri duraktan Yenikapı- Hacıosman metrosuna aktarma yaparak, metroya binmeli ve Taksim durağına geldiğinde inilmelidir. Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim ‘e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir.

Taksim Mecidiyeköy hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Taksim Mecidiyeköy Dolmuş Durağı yakınından geçiyor: 129T, 48N, 48T, 49T, 66, 74A, 97T, SG-2.

85T nereden kalkıyor?

85T (İETT) 85T otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı Harbiye durağıdır. 85T (Cevizlibağ‎→Harbiye), hafta içi çalışıyor.

Taksim Bağcılar nasıl gidilir?

Taksimden Bağcılara otobüsle gidebilmek için 79T nolu otobüsle gidebileceğiniz gibi metro hattı ile de gidebilirsiniz. Taksimde Hacıosman metrosuna biniyorsunuz. Yenikapı durağında inip Kirazlı metrosuna aktarma yapıyorsunuz. Sonra Bağcılar durağında inip direk meydana çıkabilirsiniz.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

You might be interested:  Adana Anadolu Lisesi Hangi Otobüs Gider?(EN iyi 5 ipucu)

Beyoğluna metro ile nasıl gidilir?

Beyoğlu ‘ na gitmek için tercih edebileceğiniz ulaşım seçeneklerinden biri, metro ile ulaşım seçeneğidir. Yenikapı- Hacıosman arasında ulaşım sağlayan M2 metro hattını kullanacaksanız; Şişhane ve Taksim duraklarında inerek Beyoğlu ‘ na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüsle istiklal caddesine nasıl gidilir?

Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Taksim -Hacıosman metrosuna aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca Bağcılar-Kabataş tramvay hattının Kabataş durağında inip füniküler hattıyla da İstiklal Caddesi ‘ne gidebilirsiniz.

Mecidiyeköy Taksim Taksi ne kadar?

Taksim Meydanından Mecidiyeköy Metrobüs istasyonuna kadar olan yol arasında taksimetreler genel olarak 20 ila 30 Türk Lirası arasında hizmet vermektedir. Trafik ve olağan dışı durumlarda tarife değişebilmektedir.

Mall of Istanbul Taksim’den nasıl gidilir?

ULAŞIM

  1. Taksim. Taksim metrosu ile Yenikapı’ya gidiniz. Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz.
  2. Mecidiyeköy. Mecidiyeköy- Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz.
  3. Anadolu Yakası Marmaray ile Yenikapı’ya gidiniz.
  4. Levent. Levent Metrosyla Meciyeköy durağında ininiz.

Mecidiyeköy Beyoğlu nasıl gidilir?

Metrobüs bağlantısını kullanmak isterseniz, Mecidiyeköy metrobüs istasyonunda inip, Yenikapı metrosuna aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı metrosuna bindikten sonra, Taksim istasyonunda inerek Beyoğlu ilçesine ulaşabilirsiniz. Metrobüs’ten indikten sonra Beyoğlu ‘na tahmini varış süresi ortalama 10-15 dakikadır.

Taksimden Esenler Otogara metro ile nasıl gidilir?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu ‘na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

55Y nereden kalkıyor?

55Y (İETT) 55Y otobüs hattının ilk durağı Yenibosna Metro olup son durağı Kağıthane Garajı / Kağıthane Yönü durağıdır. 55Y (Yenibosna Metro‎→Kağıthane Garajı / Kagıthane Yönü), hafta içi çalışıyor.

You might be interested:  Bağlarbaşına Hangi Otobüs Gider?(Soru)

Esenler Otogar hangi iett otobüsleri?

ESENLER OTOGARI 390 YEŞİLPINAR- OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 760 CİHANGİR MAH. – AVCILAR OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 303B SİLİVRİ CEZAEVİ – OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 830 OTOGAR – TAKSİM Hat saatleri için lütfen tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *