Zeytinburnu Hangi Otobüs Gider?(Çözülmüş)

Karayolu ile ulaşımda Zeytinburnu‘na ulaşım sağlayabileceğiniz ulaşım seçenekleri; otobüs ve minibüs hatlarıdır. Zeytinburnu‘na otobüs ile gitmek isterseniz; MR20, BN1, 81, 145, 78ZB, 79G, 89A, 89M, 89S, 93, 93C, 93M, 93T, 97KZ, MK52, MR10 hatlarını kullanabilirsiniz.

Zeytinburnu hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Zeytinburnu yakınından geçiyor: 93, 93C, 93M, 93T, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Zeytinburnu halkalı nasıl gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden halkalı atakent avrupa konutları 3 adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 72T, 82, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, MR11.
  2. Tren: MARMARAY ( HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Tramvay: T1.

Zeytinburnu sahile hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Zeytinburnu Sahili yakınından geçiyor: 93M, 93T, BN1, MR10.

Zeytinburnu Metro hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Zeytinburnu Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 31, 72T, 89B, 94Y, 97T, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Zeytinburnundan Eminönü’ne nasıl gidilir?

Metrobüs ile Eminönü ‘ne gitmek isteyen yolcular, Zeytinburnu durağında inerek direkt olarak T1 Bağcılar-Kabataş hattına aktarma yapmalıdır. Ardından kolayca Eminönü’ne ulaşım sağlayabilirler.

97E nereye gidiyor?

97E otobüs hattının ilk durağı Bölge İdare Mahkemesi olup son durağı Kazlıçeşme Marmaray durağıdır. 97E (Bölge İdare Mahkemesi‎→Kazlıçeşme Marmaray), hafta içi çalışıyor.

89A nereden kalkıyor?

89A (İETT) 89A otobüs hattının ilk durağı Zeytinburnu olup son durağı Kanuni Sultan Süleyman durağıdır. 89A (Zeytinburnu‎→Kanuni Sultan Süleyman), her gün çalışıyor.

You might be interested:  Çukurova Anadolu Lisesi Hangi Otobüs Gider?(Çözülmüş)

79G kac dakika?

79G (İETT) Ek bilgi: 79G hattında 64 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 75 dakika. Yolda mısınız? 930 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit’e güvendiğini keşfedin.

Bakırköy sahile hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bakırköy Sahili yakınından geçiyor: 72T, 98H, BN1, MR20.

97KZ nerede?

97KZ otobüs hattının ilk durağı İmam Mustafa Efendi Camii olup son durağı Zeytinburnu durağıdır. 97KZ (İmam Mustafa Efendi Camii‎→Zeytinburnu), hafta içi çalışıyor.

Arnavut köye metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüs ile Arnavutköy’e ulaşım için; Mecidiyeköy metrobüs durağında indikten sonra 59C numaralı Arnavutköy – Mecidiyeköy İETT otobüs hattını kullanabilirsiniz. Metrobüs ile ulaşım ücreti, ortalama 2.5 TL’dir. İstanbul Kart’ınız yoksa, tek geçişli biletler için ortalama 6 TL ödemeniz gerekmektedir.

Zeytinburnu hangi tarafta kalıyor?

Zeytinburnu İstanbul’un Avrupa yakasında, 12 km2 yüzölçümüne sahip bir ilçedir.

Zeytinburnu Taksim nasıl gidilir?

Zeytinburnu ‘na gidebilmek için öncelikle Taksimde Marmaray kullanabilirsiniz. Dileyenler M1A metro hattını da kullanarak gidebilir. Bunun yanı sıra A-27 minibüsüne binerekte gidebilirsiniz. İETT hatlarını kullanarak gitmek isteyenler ise 35, 48A, 72T, 93, 93M, 93T nolu hatları kullanabilir.

Mecidiyeköy Marmara foruma nasıl gidilir?

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *