Sağlıkçılara Ücretsiz Ulaşım Ne Zamana Kadar Geçerli?(En iyi çözüm)

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

Ulaşım Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı, 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Sağlık çalışanlarına belediye otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlık çalışanları iett ne zamana kadar geçerli?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Bursa sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Büyükşehir Belediye Meclisi, kasım ayı toplantısında oy birliğiyle aldığı kararla Bursa ‘daki tüm sağlık çalışanlarının özel düzenlenmiş kartları ile toplu taşıma araçlarından 31 Aralık 2021 tarihlerine kadar ücretsiz yararlanmasına karar vermişti.

You might be interested:  Şehirler Arası Ulaşım Ne Zaman Açılacak?(En iyi çözüm)

Sağlık çalışanlarına Marmaray ücretsiz mi?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sağlık çalışanlarının Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz olarak faydalanabileceğini kaydederek, uygulama başladığından bu yana Marmaray, İzban ve Başkentray’da 9 milyon 798 bin sağlık çalışanının bu imkandan faydalandığını bildirdi.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım ne zamana kadar istanbul?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin salgın süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi. 6

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz Son Dakika?

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

Ankara sağlık çalışanlarına ego ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

EGO duyuru sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarımız belediyemiz toplu taşıma hizmetlerinden 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

İstanbulkart sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli 2021?

İstanbul’da sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı en son 12 Mart 2021 tarihinde süresi uzatılmıştı. Sağlık çalışanları İstanbulkart ile tüm toplu taşıma araçlarını ve İSPARK otoparklarını ücretsiz olarak 30 Haziran 2021 tarihine kadar kullanabilmesi öngörülmüştü.

Ücretsiz kart ne zamana kadar geçerli?

Sağlık Çalışanlarına Sunulan Ücretsiz Ulaşım ve Park Hizmetlerinin 31 Aralık 2021 Tarihine Kadar Uzatılması Hakkında. İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatılmıştır.

Bursada Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli?

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinin kahramanı olan sağlık çalışanlarının 1 Haziran’a uzatılan toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma süreleri, şimdi de 20 Haziran 2021’e uzatıldı.

You might be interested:  Ücretsiz Ulaşım Ne Zaman Sona Eriyor?(Çözünme)

29 Ekim Burulaş ücretsiz mi?

Bir çok kentte olduğu gibi Bursa’da da BURULAŞ sistemine dahil tüm hatlarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ‘nda seferler ücretsiz olacak. Vatandaşlar BursaKart’ile ücretsiz olarak yolculuk yapabilecek.

Bursa kart nasıl alınır?

BursaKART, elektronik ücret toplama sisteminin omurgasıdır. BursaRay istasyonlarındaki dolum ve satış noktalarından ve bayilerden satın alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *